«123456» Új üzenet

Felhasználó
8 éve
A játék népszerűsitéses ötlet már párszol előfordult de eddig még nem érkeztek rá megfelelő válaszok, ötletek. Valamint az én általam feltett egyjátékos stickman kampányra se jöttek nagyon reakciók.
Én most ezt a 2 gyakori kérdést ötvözném egy ötletbe ami új stickman rajongókat csábítana a játékba.
Ennek a megvalósitásáhóz 2 dolog kell
Az egyik a majdnem minden játékban lévő single playeres mod.
Igen tudom hogy ehhez kellene egy külön a stikmanhoz készitett engine amivel az AI mozgásait tulajdonságait meg lehetne csinálni a különféle script-elt eseményekről nem is beszélve.
De az biztos hogy egy ilyen egyjátékos kampány óriásit rendítene a játékon.
És akkor itt érkezne el a második rész a játék terjesztése.
Nem kell nagy dolgokra gondolni. Elég pár magyar youtube gamernek mondani megkérni. És mivel ez magyar játék tutira lesznek majd páran akik bele mennek hogy kipróbálják. És itt kapcsolódik be az egyjátékos mod mivel ha azt sikerülne kelő minőségre megcsinálni akkor arra rá harapnának mind a magyar youtube gamerek mind az őket nézők közül is kellő mennyiségű friss játékost.

Mások értékelései az ötletről (22 értékelés):


Felhasználó
8 éve
Én egy ismerősömmel beszéltem meg(igen, videós) Chabinho névre hallgat, de azt mondta, hogy csak éjszaka tud videózni, akkor meg nincs senki, így félbe lett hagyva a "projekt". Tehát az egyik videjós kilőve, de igen, van még pár darab, azokat meg lehetne kérni. :D
kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
8 éve
Szityi írta a játékok fülön, hogy: be lehetne rakni alapból 24 botot, és ha valaki fellépne, a játék egyet kickelne. sztem ennyi bőven elég lenne

Felhasználó
8 éve
Szityi írta a játékok fülön, hogy: be lehetne rakni alapból 24 botot, és ha valaki fellépne, a játék egyet kickelne. sztem ennyi bőven elég lenne
szerintem ez jó ötlet

Felhasználó
8 éve
nem nem lenne elég mert igy elégé unalmas lenne. Na meg a botok amilyenek voltak. Ellenük olyan volt játszani mintha nem is lettek volna. Ide egy igazi akcióban helyszinekben gazdag egyjátékos mod kell.

Felhasználó
8 éve
vagy pedig olyan botok mint a cs-ben mozognak, lőnek stb.

Felhasználó
8 éve
Még mindig egyszerűbb különböző botokat, AI szintek alapján létrehozni(plankton-->kenyérpirító-->bomage-->darkhacker-->svat-->stb.), és szétosztani, idétlen stikmunos mémek után elnevezni őket....kevesebb munka volna vele.
Egyjátékos módhoz kellenének átvezetők, több sziget(pálya), valamiféle történetszál, feladatlista, értelmes NPC-k...mire ez kész lenne, ki lehetne adni önálló játékként is, de előbb kéne hozzá zsozsó meg sok sok idő.
Ebben seggytene ha kombinálnák hozzá ezt az ötlete http://stickman.hu/forum/%C3%96tletek/Seg%C3%ADts%C3%A9g?1... írtak alá páran hogy szívesen adományoznának ők is... Egy idő után lenne megfelelő összegünk

Felhasználó
8 éve
6zmksjru345jytl8tifn.jpg
Ellentétben Veletek, Ő tudja hogyan kell hírdetni a stikmunt.
kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
8 éve
A stickman jelenlegi fejlettségében már megoldható lenne szerintem egy olyan kezelő felületet csinálni amivel mindezeket hogy ellenséges botok mozgása saját csapatotban lévő botok mozgását meg lehetne alkotni. A pálya meg olyan lenne mint a legtöbb játékban vagyis csőszerű.

Felhasználó
8 éve
Én egy ismerősömmel beszéltem meg(igen, videós) Chabinho névre hallgat, de azt mondta, hogy csak éjszaka tud videózni, akkor meg nincs senki, így félbe lett hagyva a "projekt". Tehát az egyik videjós kilőve, de igen, van még pár darab, azokat meg lehetne kérni. :D
Én felmennék egy megbeszélt időpontra :)
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪
«123456»