«12345» Új üzenet

Felhasználó
7 éve
Hát én 2 év alatt összeszedtem valahogy 10k killt, nem válok meg tőle szívesen, de:
- a season ötlet jó
- ha sok játékost akarunk akkor legyen nagyobb a játszható terület, nyissuk meg a lehetőséget újabb modellek létrehozásához (amik csak akkor kerüljenek be a játékba ha tényleg sokan leszünk) ---> mivel semmi kedvem sincs a bunkerba lespawnolva instant meghalni

Felhasználó
7 éve
Van egy kis idő spawn után ameddig halhatatlan vagy.

Felhasználó
7 éve
- ha sok játékost akarunk akkor legyen nagyobb a játszható terület,

Szuper, legyen még nagyobb a terület hátha kevésbbé találjuk meg azt a 9 játékost aki játszik. :D

Legutóbb szerkesztve Evil által


Adminisztrátor
7 éve

Jo a map ahogy van most szerintem, ami atlag 8-15 player van, az kenyelmesen elfer. De a szezonos dologhoz adott egy plusz otletet. Uj elrendezes, par uj epulet/kicsierelt epulet, esetleg ami csak szezonban van. Akar fegyverrel is. Vagy hivatalos "mod" egy-egy szezon erejeig.

Felhasználó
7 éve
Pontosan milyen nyelven íródott a játék? Lehet, hogy tudok fejlesztőt szerezni aki szívesen is csinálná, ez attól függ.
Day 1.

Felhasználó
7 éve
Pontosan milyen nyelven íródott a játék?
magyar
régebbi verziót letöltesz amiben van dokumentáció, az többmindent leír erről

Legutóbb szerkesztve PIZZADOX által

SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Adminisztrátor
7 éve

Felhasználó
7 éve
Tényleg, egyáltalán mi az a módszer, amivel annak idején sok játékost ide tudtak vonzani a készítők?
getbanner.php?n=FLI

Moderátor
7 éve
Rátették pár iskolagépre a játékot

http://jatekfejlesztes.hu/forums.php?m=posts&q=739&d=250
Itt még topicja is van

+
http://jatekfejlesztes.hu/page.php?&id=312

Legutóbb szerkesztve Doxxy által

Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
7 éve
1.Egy szaros admin se aktív :P
2.Ebből már nemlessz semmi max.10 év múlva lesz 3.0.0 vezió úgyhogy csak időpazarlás az egész mert írhatod,hogy na csináljatok új verziót aki admin fent van még az is elolvassa és eggyet kacag. (leszarja az egészet:P)
«12345»