«12» Új üzenet

Felhasználó
9 éve
Neha elrepulhetne valami repulo a sziget felett, vagy valami hasonlo marhasag. Ha prok akartok lenni akkor vegigbombazza a szigetet law raketakkal.

Bar az olesert nem tudom ki kapja a pontot, elvileg minden jatekosnak adna ossze-vissza

Legutóbb szerkesztve Mákosdióó által

Mások értékelései az ötletről (15 értékelés):


Felhasználó
9 éve
Nekem tetszik! Bár amennyire mostanság aktívak a játékosok, lehet nem lenne értelme.

Felhasználó
9 éve
"Bar az olesert nem tudom ki kapja a pontot, elvileg minden jatekosnak adna ossze-vissza" - Senkinek nem adna, mert közük nincs hozzá kit bombáz le egy "bot".
Én inkább ilyen kisebb megfigyelő drónokat raknék be (amik más bolygóról jöttek), vagy néha a távolban elsuhanó űrhajókat csak úgy látványelemnek.
Elvégre ki akarná lebombázni/megfigyelni a Stick-szigetet, ha valószínűleg nincs is más (katonáskodó) civilizáció a bolygón?
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
9 éve
cornholio, a bot nem feltétlenül egy kontrollált CPU-játékos, hanem csak egy csúszó objektre gondoltam ami lawrakéta-objekteket rak le maga mögé vagy alá,és amikor leesik a játéknak valakinek pontot kel ladnia, ha megöl. Elméletileg olyankor a játékos INVALID, tehát valakinek random meg kell kapnia a pontot, pont mikor lősz egyet lawwal és kilépsz, majd megöli a rakéta a játékost.
~Mákosdió voltam, csak accbüntetés.
sastulaj_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

9 éve
Vagy hagyjuk az egészet a fenébe mert nincs értelme.
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
9 éve
^true dat
+1

Felhasználó
9 éve
cornholio, a bot nem feltétlenül egy kontrollált CPU-játékos, hanem csak egy csúszó objektre gondoltam ami lawrakéta-objekteket rak le maga mögé vagy alá,és amikor leesik a játéknak valakinek pontot kel ladnia, ha megöl. Elméletileg olyankor a játékos INVALID, tehát valakinek random meg kell kapnia a pontot, pont mikor lősz egyet lawwal és kilépsz, majd megöli a rakéta a játékost.
~Mákosdió voltam, csak accbüntetés.
Ha öngyilkos vagy (pl. vízsbe ugrasz) akkor sem kap senki ponror.

Felhasználó
9 éve
Mivel olyankor magadat ölöd meg, és megvan oldva, hogy öngyilkosságért ne kapj pontot?
sastulaj_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
9 éve
Attól elvonatkoztatva, hogy kreténség ez a law-rakéta dobálás, ez biztos nem megoldhatatlan feladat random pontosztogatás nélkül (tudtommal a botokat is megoldották valahogy anno).
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
9 éve
zsupi jól mondja, ennek egyáltalán nincs értelme, amugy is a lawlövedék csat a techet öli, gunra ártalmatlan
«12»