«123» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Sztem:

M4: a célzókának ne legyen száz vonala csak 1 és ne mozogjon ennyire

M8: rosz mert ugyan én nem használom de megállok 1 mpre quadroval mert nem tudok vele mozogni asztán már nem élek tehát ha m8 van nem lehet megállni lassítani kéne a lövését de nagyon vagy az legyen hogy mittomén lőssz 6ot oszt tárat cserél mert ìgy nagyon oszt

Law: valami jobb célzást már

Mp5: borzalom a célzás

Mpg: lehetne gyorsabb

Quadro:ez nehéz lehessen már vele mozogni meg sokal pl 0,5 .mp2 lövés között vagy akár 1 mp mert így nhasználhatatlan m8 al szemben meg akármivel szemben

Noob:hmm...sztem jó csak gyorsabb lövés és kicsitnagyon kicsit igazodjon a becélzott személy mozgásához vagy nagyobb robbanás

X72: igazodjon a becélzott személy mozgásához

Összes fegyver: tárcsere egy bizonyos lövés mennyiség után és igazodjon a becélzott személy mozgásához egy minimálisan



Meg jobb célzókát az összesre

Legutóbb szerkesztve ShocK által

A halál csak optikai csalòdás.

Albert Einstein

Felhasználó
10 éve
Ezzel a sok hülyeséggel nem mennénk semmire.

Felhasználó
10 éve
Szerintem egyik fegyverrel sincs gond. A célzók jók, csak tudni kell használni őket. Talán az x72 erején kellene turbózni egy keveset.
Kár volt

Felhasználó
10 éve
Sztem:

M4: a célzókának ne legyen száz vonala csak 1 és ne mozogjon ennyire

M8: rosz mert ugyan én nem használom de megállok 1 mpre quadroval mert nem tudok vele mozogni asztán már nem élek tehát ha m8 van nem lehet megállni lassítani kéne a lövését de nagyon vagy az legyen hogy mittomén lőssz 6ot oszt tárat cserél mert ìgy nagyon oszt

Law: valami jobb célzást már

Mp5: borzalom a célzás

Mpg: lehetne gyorsabb

Quadro:ez nehéz lehessen már vele mozogni meg sokal pl 0,5 .mp2 lövés között vagy akár 1 mp mert így nhasználhatatlan m8 al szemben meg akármivel szemben

Noob:hmm...sztem jó csak gyorsabb lövés és kicsitnagyon kicsit igazodjon a becélzott személy mozgásához vagy nagyobb robbanás

X72: igazodjon a becélzott személy mozgásához

Összes fegyver: tárcsere egy bizonyos lövés mennyiség után és igazodjon a becélzott személy mozgásához egy minimálisan

Meg jobb célzókát az összesre
egyszóval az m8-at gyengítsük a quadot meg erősítsük.Akkor meg nem m8-asok lennének hanem quadosok szóval teljesen mindegy hogy sok az m8 vagy sok a quad.Bármelyik fegyverből sokan vannak akkor az zavaróvá válik.Enyierővel ha megálok gunba lelőhetnek mpg vel vagy quaddal és ez lehet fordítva.De ha több mp5-ös lenne akkor bizonyára ha megálsz egy mp5-ös lő le
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
9 éve
Szerintem progame111-nek igaza van, Amúgy meg nem baj az ha mozog a célzó, nehezebb lesz eltalálni.. de hamar hozzá lehet szokni! Amúgy meg ne könnyítsetek a fegyvereken.. hülyeség!
Persze xd majd megduglak xdd
«123»