«123» Új üzenet

Moderátor
10 éve
Nem ártana minden verzióban (akár a fegyverek felét) balanszolni az addigi statisztika alapján.

Mások értékelései az ötletről (28 értékelés):


Felhasználó
10 éve
Hát nem erre gondoltam. Írj konkrét ötletet, hogy egyenlítenéd ki a fegyvereket.

Moderátor
10 éve
Az m8-nak a régi és az új közötti hitbox méret, a zoomos rángatózás is fölösleges, de az gondolom már marad. Az újabb fajta m4 betétele, ahol kicsivel jobban ellátni a célzóig, (erről van kölün ötlet asszem). Noob lövedék sebessége 110% robbanásának sugara 125%, x72 robbanásának sugara 125%.

Felhasználó
10 éve
Senki, mivel nem kell megtölteni.

10 éve
Ez is olyan ki melyik fegyvert szereti, ha nagyon akarsz mindennel meg tudsz tanulni lőni.
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
10 éve
Lőni mindennel megtanulhatsz,az más kérdés,hogy ölni is képes leszel-e vele.Az M82-höz meg annyit,hogy:CoD-ban,BF-ben,stb egy dolog,hogy remeg a fegyver célzás közben,mert ott egy rendes emberre,nem pedig egy kb. 5cm vastagságú pálcikaemberre kell lőni,és mivel variálható zoom nincs,ezért szerintem vagy meg kéne szüntetni,vagy egy gombbal megoldani,hogy elmúljon,még ha ideiglenesen is.
minden rossz

10 éve
Nem kell, hogy megint mindenki visszaszokjon a sniperre és alig legyen újra tech. Amúgy is, a gunoknál még mindig a legnépszerűbb fegyver az m8, hiába mozog a célzó.

Legutóbb szerkesztve Zeynos által

Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Elit
10 éve
szerintem m8-nál lehetne az hogy pl. megnyomod a shiftet és nem mozog célzásnál 5-6 mp-ig
yc3T2cJ.png

10 éve
Igen, max az m4-et ki lehetne cserélni speed másik modelljére, de az sem nagy tragédia ha nem lesz, szerintem így is játszható.
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
10 éve
M4-nek rendes célzót
M8-ra megoldást
Quadronak +1mp töltés
Noobnak +20% gyorsaság -10% robbanósugár
Lawnak +40% távolság +10% robbanósugár
x72-nek gyorsabb golyók +200% robbanósugár
«123»