«1...123124125126127...316» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Asking Alexandria - Killing You
Remélem még nem linkelte senki. Amúgy a Stand Up And Scream albumukhoz képest ez teljesen jó, kialakult a stílusuk. :)

Az előbbi témához meg ... Spanczy, nem tudom miért erőlködsz ennyire, eddig is zavartál, de azért az a tescos füles dolgod kicsit sok. A hisztizéseid miatt nem nézek ki belőled idősebbet 16-nál, ezért nem is értem hogy jön szóba a csomagtartóban lévő hiperszupernagyonswagnevű hangszóró, biztos apu menő terepjárójában élvezet hallgatni ezeket a zenéket. Amúgy igaz ami igaz, a többsége unalmas, hasonló, és még a szövegre sem nagyon lehet hivatkozni, nem szól sokkal többről a férfi nemi szerveknél, vagy pedig a rossz életű hölgyeményeknél. De azért van pár, ami ki tűnik, és azok egész jók. :) Jaj, valamit kihagytam, még mielőtt támadna valaki hogy paraszt fasz metalhead vagyok, mindenféle stílust meghallgatok (pl.: Bob Marley, Depeche Mode, Macklemore egyik száma elmegy, Rudimental, Tyler The Creator, Eminem és még sorolhatnám azokat az előadókat, akiknek tetszett a zenéjük), de amit igazán élvezek, igen, az a metal, rock. :)
amúgy semmi kedvem nem lesz a sok hipsterrel veszekedni aki most megtámad emiatt, ez az én véleményem, írhattam volna mást is, szerintem most még egész kedves voltam. Kifejtettem a véleményem, ez a nézőpontom, és azért mert valaki majdan azt fogja erre írni, hogy "már pedig fos az ízlésed" az annyira nem fog érdekelni, azt hiszem nem változtat sokat az ilyen, vagy hasonló megnyilvánulás. Amúgy ha már ennyi fölösleges dolgot írtam hogy koptassam az ujjam hegyét és fárasszam a szemeteket, linkelek még pár számot, és most nem csak metalt, szóval bátran bele-bele nézhet az is, aki másféle zenei stílust is szeret.
Carnifex - Angel of Death ettől eláll a szavam, nem tudom eldönteni hogy ez, vagy az eredeti Slayer szám a jobb. *.*
Rudimental - Waiting All Night semmittevésre teljesen jó aláfestőzene. :)
Suicide Silence - YOLO RIP Mitch Lucker ♥
Suicide Silence - Disengage
Attila - Party With The Devil
Bob Marley - Three Little Birds
Pink Floyd - Time
Pink Floyd - Money
:)
Eminem - The Real Slim Shady a régi szép idők, mikor még mindenki vagy emo volt vagy rapper D: a zene megmagyarázza hogy minek álltam be én is :P

Felhasználó
10 éve
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
Videója eléggé jó de zene már kevésbe de nemrossz :D
Veteran player since 2010.

Felhasználó
10 éve
Roadörület muhaha! :D Egy kis csipet a régebbi számokból. :P
A szív alatt
Jó hely
Ne mondd
Nélküled
Még
Spanyol
Valami nagyon hideg kék

Felhasználó
10 éve

Legutóbb szerkesztve Troublemaker által

"Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless"

Felhasználó
10 éve
Végre valaki Damian Marleyt linkelt.. <33
Stephen Marley feat. Damian Marley & Buju Banton - Jah Army
Damian Marley - Patience ft Nas (Személyes kedvencem)
.

Felhasználó
10 éve

Felhasználó
10 éve
a harmadik a top.1.
a második a top.2.
az első a top.3. nálam tomorrowlandről

Felhasználó
10 éve
Magashegyi Underground&Beck Zoli - Árnyékok
nem szokásom ilyet hallgatni, de ez kajak jó :O
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
.
«1...123124125126127...316»