«1...122123124125126...316» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Jaja, mar linkeltem en is. Brutal egy klub himnusz, es raadasul magyar szerzemeny is <3
Meghallgattam, de nem lett jobb tőle az életem. :/
.

Felhasználó
10 éve
Meghallgattam, de nem lett jobb tőle az életem. :/
Az ide kiposztolt zenek 95%-aval igy vagyok en is. Rettentoen sajnallak, de elsosorban nem is te - akit rockon (?) es rapen kivul mast nem lattam meg idehanyni- voltal a celkozonseg. Nyugi, megvan az a kör is aki tudja ezt ertekelni ;) A masik meg, h ez a mufaj nem arra lett kitalalva, h te otthon a kis szobacskadban a tescos fullhallgatoddal erolkodjel, hanem 2 baszott nagy subwooferrrel a csomagtartoban kell az ilyet csapatni :)

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
Houseshaker feat. Amanda Blush - Light The Sky
Aztakurwa, uj nyari kedvenc <3
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
Nemtudom nekem ciki lenne ilyet csapatni a duduba. De ez az en hibam. :D
.

Felhasználó
10 éve
Amúgy sem attól lesz jó egy zene, ha olyan hangos, hogy képes falat remegtetni...

Ha mar feltetlenul ki akarod forgatni minden egyes szavam, legalabb ugy tedd, h valami valos alapja is legyen :DDD Egy szoval nem mondtam, h azert jo a szam, mert hangos lol. Mindossze annyit mondtam, h az elektronikus zenek gyakran elvezhetobbek egy melynyomon keresztul dongetve, mivel a legtobben a basszuson van a hangsuly :)

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
Mondjuk nem music topicba kéne IQ-fightert játszani.. Te meg Spancy, ha ennyi egynapos favoritod van, akkor inkább pár napig gyűjts össze.. jobb úgy és még nem is néznek hülyének..

AWS - Presence of Mind
Bangalore Choir - Still Have A Song To Sing
Crashdiet - Cocaine Cowboys
Disturbed - Another Way To Die
Linkin Park - One Step Closer
Motionless In White - Devil's Night
Reckless Love - Animal Attraction

Felhasználó
10 éve
@Spanczy
(Csutkára toltam a mélyet, de még a fejem a helyén van, érdekes.)
*Tényleg nem akarlak megsérteni, de szerintem ez a fajta zene tiz(en)éves kislányoknak való, esetleg ha már részeg vagy, mert akkor úgyis mindegy.
De nem is ez a bajom vele, hanem hogy annyira brutálisan tucatzenék, hogy elgondolkodtam rajta, hogy ugyanaz az ember csinálja ezt a többezer számot, csak mindig új néven és

másik énekesnővel. Na meg ezeknél a klipeknél egy rendes kép is jobb lenne.

Egyébként nagyra becsülöm az elektronikus zenei tudásodat, lelkesedésed, meg hogy még zenét is készítesz néha napján, de néha kicsapja a biztosítékot nálam, amiket és ahogyan

írsz, *ezt meg csak idecsaptam (de attól még ez a véleményem), hogy ne adhasson kléni megint kickbant offolásért.
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
10 éve
Mindenkinek meglehet a sajat velemenye egyes mufajokrol, es azt tiszteletben is fogom tartani, mert nekem is megvan. Tisztaban vagyok azzal is, h rengeteg hasonlo tipusu kritika eri nap mint nap az elektronikus zeneipart, es h ennek kovetkezteben mennyi egykori rajongo partolt el kedvenc enekeseiktol, akik "aldozatul" estek ennek az utobbi evi elektronikus felviragzasnak (egyeseknek hanyatlasnak...). Ott van peldaul Chris Brown, Usher, vagy mara mar Madonna is, akik eroszeretettel fuszerezik meg uj szamaikat egy-egy "idegbeteg" elektronikus "drop"-al ;) En egy eletstiulskent tekintek erre a mufajra, amitol valoszinuleg elszakadni mar sosem fogok, es egyben orom szamomra latni, h az elektronikus zene kepes a legnagyobb tomegek megmozgatasra is. Gondoljunk itt a napokban veget ert Tomorrowlandre, amire egyebkent 1(!) masodperc alatt elkelt az osszes online jegy, es amire tobb mint 210 orszagbol erkeztek fesztivalozok ;) Azzal meg, h szerinted ezek a zenek kislanyoknak valok, inkabb nem is veszekednek, mivel egyszeruen rohejes egy kijelentes ;)

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
Hardwell live @Tomorrowland 2013
Az idei felhozatalbol Harwell szettje utott a legnagyobbat :) <3333333

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
Oooo végre valaki c: Én majd ki is akarok egyszer menni haverommal.
Ezt még nem hallotam de minj meghallgatom. :D
«1...122123124125126...316»