«1...45678» Új üzenet

Moderátor
6 éve
Na egy kis tesztelés után leírom eddig milyen lesz a játékmód.

Kombináltuk a Banán ötletéből a VIP védelmet és az én BF1 Operation verzióm. A szabályok a következők lesznek (nem véglegesített)

- Lesz egy támadó és egy védő csapat, csapatkapitány választással
- Lesz 4 előre meghatározott pont, azonban a cél nem az elfoglalás lesz, hanem a VIP védelme/kiiktatása
- A VIP nem hagyhatja el a pontot, ugyanúgy megvédheti magát, de a kiiktatása a védelmi pont azonnali bukását jelenti
- A védők az előző elvesztett bázisuk vonala mögé nem mehetnek
- A VIP kiiktatása után, a támadó csapat átveszi a védők bázisát, és onnan folytatják a következő offenzívát a következő pont felé (eddig fegyverszünet hogy elfoglalhassa mindenki a pozícióját)
- A támadóknak időkorlátjuk van, ha meghatározott ideig nem sikerül teljesíteni a küldetésük (tehát nem sikerül a VIP-t lelőniük) autimatikusan a védők nyernek. A támadók akkor nyernek, ha az utolsó védelmi pontnál is semlegesítették a VIP-t az adott időkorláton belül.

Fontos!

- Járművek használata egyelőre nem engedélyezett, de ez még lehet változik
- Warok használata TILOS!
- Engedélyezett fegyverek: minden ami nem robbanólövedékes. Ennek oka a balanszolás, nem lenne olyan célszerű, hogy a VIP-t kispammelik 5 noobbal/lawval a bázisáról, a lényege pont az lenne, hogy meg kell keresni és utána likvidálni. Esetlegesen ha működik lehet csak limitálva lesz a számuk
- A támadóknak nincsen területbeli limitálásuk, bárhonnan megközelíthetik a védők bázisát. A védőknek annyi a limitálásuk, mint amit leírtam felül, hogy az elvesztett bázisuk vonala mögé nem mehetnek. A VIP nem hagyhatja el a bázist, de azon belül szabadon mozoghat

Most hirtelen ennyi jutott eszembe, biztos kihagytam valamit, kérdezzetek ha valami nem világos.

Legutóbb szerkesztve Nixtheop által

[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Elit
6 éve
A VIP-en lehetne egy megkülönböztető fejfedő, csak hogy tudjuk kit is kell kiszedni.
Mondjuk a mikisapi, mert az kitűnik a többi közül.
yc3T2cJ.png

Adminisztrátor
6 éve
/kill is szerintem legyen tiltolista. Kiveve ha valaki veletlenul olyan spawnra kerul, ahol nem lehetne, ekkor ezt legyen kotelezo jelenteni chatbe, es /kill jo spawnig.

Illetve a robbanos fegyveresnirol eszembe jutott, hogy lehetne team leayout, amit elore valaszthatnak. Pl csak MP5, vagy valami nagyon valtozatos, pl M4, M4, M82, LAW, BM3. stb.

Moderátor
6 éve
Igen, VIP-n külön fejfedő lesz, a /kill jó ötlet majd beleszámítom.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Moderátor
6 éve
Krisz egyenlőre afk, szóval nem tudom, hogy lesz-e ma event, vagy sem. A kérdésem az lenne, hogy mennyi embernek lenne kedve a VIP módhoz este 8-tól a mai napon? Ha lennénk elegen legalább egy 4v5-re, akkor leszervezem én a dolgot, ha nem vagyunk meg, akkor a mai event el lesz halasztva egyenlőre nem tudni mikorra. Itt jelentkezzen akinek jó lenne a ma este 8.

Hozzá tenném még, hogy aki nem tudna végig maradni/közben még is le kell lépnie az jelezze akkor a játékban, vagy main chat-en vagy írjon nekem privátot. Eddigi XvX eventeken előfordult már többször, hogy leléptek szó nélkül, ami elhúzta a várakozási időt, mert nem lehetett tudni, hogy csak kifagyott az illető, vagy full lelépett, értelemszerűen ezt szeretném elkerülni.

Legutóbb szerkesztve Arebosz által

"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
6 éve
Nekem jó.
getbanner.php?n=Emerald13

6 éve
Én is mennék.
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
6 éve
Az este 8 óra már nekem is jobb mint 18:15.
Szóval OK!
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
6 éve
Jövök én is!
flags_1

Felhasználó
6 éve
én is szeretnék menni
«1...45678»