«12345...8» Új üzenet

6 éve
Egyébként is részt szeretnék venni a következő ilyenen, de a law vs noob meccsen főként.

Legutóbb szerkesztve Zeynos által

Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
6 éve
Jóvan na, jófej leszek, részt szeretnék venni én is a következő ilyenben, csak ne hétvégén legyen, mert én akkor nem érek rá.
getbanner.php?n=Emerald13

Felhasználó
6 éve

Mi nem játszunk ha ilyet többé mert nem adja meg a toplistán a pontokat ;(

Felhasználó
6 éve
Há de én azért má jófej leszek.
getbanner.php?n=Emerald13

Felhasználó
6 éve
Jóvan na, jófej leszek, részt szeretnék venni én is a következő ilyenben, csak ne hétvégén legyen, mert én akkor nem érek rá.
Minden ember hétvégén dolgozik a legtöbbet, akkor jár legtöbbet iskolába, és akkor van a legtöbb dolga is, igazad van, egyébként jövőhét péntek-szombat-vasárnap délutánjaira/estéire beíratkoznék ha másnak is jó akkor.
kléni igazából gyurcsány

Moderátor
6 éve
Na indítottam egy szavazást, csak az nyomjon igenre, aki biztosan ráér ma. Ha leszünk elegen, akkor szavazásra bocsátom hagyományos (m4/m82/mp5/bm3/mpg) vagy law vs noob legyen-e.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Moderátor
6 éve
Kiegészítésnek még annyit javasolnék, hogy nem feltétlen kell killeket gyűjteni, lehet gondolkozni más kreatív játékmódokkal is (mint pl. meg kell védeni egy pontot/el kell foglalni stb.), és természetesen más modokat is ki lehetne használni (pl. Crysis mod), hogy ha már páran vették a fáradtságot és megalkották őket. :D Ha már event, akkor lehetne valami rendhagyó is. Ötleteket várok. :)

U.I: A részvételért, és egyéb meghatározott ereményekért lehet extra pontokat nyerni.

Legutóbb szerkesztve Nixtheop által

[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Adminisztrátor
6 éve
Elobb-utobb akarok ilyent a script rendszerbe, hogy base defense, ami kijelol adott epuleten egy radiuszban egy helyet, egyik csapat vedi, masik be akar jutni. Ha 1 is bejut a tamadok kozul, nyertek. Ha mondjuk 30 perc alatt egy sem, akkor meg a vedok nyertek. Ilyent megcsinalhattok Ti is, csak becsulettel.

Szerk.: Pl egyszeruen megmondhato ilyen szempontbol fantasy teteje, mayan teteje, kikotoben a daruk, naftan a magas torony teteje (ez a legnehezebb a tamadoknak sztem).

Legutóbb szerkesztve Banán által


Felhasználó
6 éve
A szavazatom igennek számít, csak gondoltam viccifiú leszek.
Szóval +1.
kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
6 éve
nyomtam egy igent
«12345...8»