«1...45678...84» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Klán adminisztráció:
-Kiírja ki vette fel,ki rúgta ki a tagokat.
-Kiírja a kilépést.
-Egyedi rangok.

Felhasználó
12 éve
Az alapításhoz szükséges killhatárra már mi is gondoltunk. Arról mi a véleményetek?
10K-tól kéne mert addigra mindenki megismeri a játékot és normálisabbak is lesznek ezért nem lesz sok láma klán.
flags_1

Felhasználó
12 éve
10K-tól kéne mert addigra mindenki megismeri a játékot és normálisabbak is lesznek ezért nem lesz sok láma klán.
Túúl sok a 10k. Vannak olyanok, akiknek 10k alatt van a pontszámuk, mégis régebben ismerik a játékot, mint te.
Szerintem az 500 kill elég.
Ja, és hamár ittvagyok: Lehetne olyan, hogy az online felhasználóknál nem csak azt mutatja, hogy az oldalon kik vannak, hanem hogy mit csinálnak, ilyenek...

Felhasználó
12 éve
500 kill meg nagyon kevés!
5 óra alatt lazán megvan főleg pont a leglámábbaknak!
Én mondanék egy 1000-5000 közötti határt!
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Felhasználó
12 éve
1, vagy 2ezer a határ, és ez így tökéletes is. Belépéshez meg 500

Felhasználó
12 éve
Klán adminisztráció:
-Kiírja ki vette fel,ki rúgta ki a tagokat.
-Kiírja a kilépést.
-Egyedi rangok.
Fullos klán log. Be-kilépés, kinevezés, Ha kiemelkedő eredményt ért el a klán (heti stb top 1, alltime helyezéslépés) Esetleg online mérő. Vagy mittudom én. :D Hogy mennyire aktív a klán. Illetve minden adatlapra egy "mennyi időt volt a játékban" mérő.
Alapításhoz 2k, belépéshez 1. Szerintem.

Felhasználó
12 éve
Klánnál a rangokat az alapítók, főnökök stb. nevezzék el és osszák ki mint régen. Nekem ez nagyon hiányzik.
Üdv :)

Felhasználó
12 éve
Azt meg lehetne oldani hogy játékban a screenshot-ot ne print screen-el csinálja, hanem valami kézre esőbb billentyűvel? Tudom hogy ez nem Cod, meg Steam de azért jó lenne... meg galériába is kerülhetnének olyan képek amik így jobban bemutatják az életképet pl. egy közelharcról. Úgy sincs olyan sok játékban használt billentyű ( a, w, s, d, ctrl, q, tab, enter ) szóval például egy 'e' jó is lenne. :)

Moderátor
12 éve
E-nek túl sokan nyúlnának mellé, sok lenne a felesleges kép (bár akkor meg csak válogatni kell), de maga az ötlet támogatandó (és szépen megfogalmazott, tessék szépen példát venni!).
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Szerintem jobb lenne, ha a szövegbuborékokat visszahoznák meg ha valakinek nem tetszene akkor legyen ennek is egy olyan parancsa amivel ki és be lehet kapcsolni
Ha tilosban parkolsz, ne kapcsold ki az ablaktörlődet. Mozgó ablaktörlő alá nem lehet betenni a büntetőcédulát.
Egy perc hosszúságát az határozza meg, hogy a WC –ajtó melyik oldalán várakozol!
Ki korán kell keveset alszik.
Az éttermek dohányzó és nem dohányzó részre osztása olyan, mintha a strand medencéjét belehugyozós és nem belehugyozós részre osztanák!
«1...45678...84»