«1...7879808182...84» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Chat változtatása.Soha nem lehet rendesen látni ki írt és micsodát.
Ötlet: Zöld klánnév csapattól függően világoskék vagy narancssárga név és fehér írás.
Így a chates csalókat is kilehetne szűrni és nem kéne tabon nézegetni hogy milye ncsapatban van ( Jajj ne!A techek sokan vannak Kb-n!Gyertek gunok segítsetek! írja a tech.. )
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Felhasználó
11 éve
Azt meg lehetne oldani hogy a játékban, mikor belépek a főmenübe,
akkor látni lehetne hogy hány tech és hány gun játszik?
Mert akkor aszerint választanék csapatot.

Felhasználó
11 éve
be lehetne vezetni, hogy klánon belül akinek van 3 rangja, az adhat, valamelyik klántagnak büntetőpont. a szabályokat a klánvezér szabná meg.

Felhasználó
11 éve
Esetleg a nem túl aktív facebook profil mellé kéne egy twitter is.

Felhasználó
11 éve
Ami még annyira sem lenne kihasználva, mint az fb oldal.

Felhasználó
11 éve
Ilyen nem lesz, és pont azért, hogy ne tudd meg, mit töröltünk. Nincs semmi szükség arra, hogy visszarakják újra meg újra. Arra lett berakva, hogy tudd, elküldted, csak törölte valaki.

Felhasználó
11 éve
Azzal volt a baj, hogy szó nélkül vettünk föl egy illetőt, mert félrenyomott valaki. Netudd meg, milyen cirkusz volt ebből. Ha ez a dolog megoldhatatlan, az igen szomorú:(Viszont valami megkülönböztető jelzést tudsz tenni a beveszem és az igennel szavazok közé? Hogy ne "nyomja félre" senkisem a közeljövőben.
Ennyi idő alatt csak megszokta már mindenki, nem igen téveszthetőek össze az ikonok.
A klán fülnél, ha nincs klánod, és jelentkeztél valahova, lehessen látni ott.
ezt megcsináltam.
Ötlet: "Külsősök" is láthassák egy személy jelentkezését valahová, hogy esetleg informálhassák a klánt a személy korábbi megnyilvánulásairól.
Erre van maga a jelentkezés, két helyre meg nem tud egyszerre jelentkezni.
be lehetne vezetni, hogy klánon belül akinek van 3 rangja, az adhat, valamelyik klántagnak büntetőpont. a szabályokat a klánvezér szabná meg.
Nem látom hasznát, többe tartana megcsinálni. Szóbeli figyelmeztetés elég kéne hogy legyen.

Felhasználó
11 éve
Ha egy moderátor törli az üzeneted, akkor ne csak azt írja ki, hogy XY kitörölte az üzeneted, hanem azt is, hogy miért. Múltkor írtam egy témába illő, semmi szitkozódó hangnemű hozzászólást és érthetetlen okokból törölve lett.

Felhasználó
11 éve
X öngyilkosság után az illető kapna valami antidepresszáns medált, vagy hasonlót.:)
(Habár ez nem valami nevelő jellegű.)
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Moderátor
11 éve
Lehetőség van már rá indokot kapni, büntetés formájában, de nem hiszem, hogy annak nagyon örülnétek. (igen, ez egy burkolt irónia volt, szóval a vérpistikék lenyugodhatnak ;)) Egyébként Gaz, azért töröltem, mert Zubrigony üzenetét is töröltem, amihez kapcsolódott az üzeneted. Bár most így visszanézve, elég lett volna csak a Zubrigonyhoz írt részt törölni, szóval visszaállítottam. Atka, te meg a legtöbb esetben fölösleges üzeneteket írsz.

Cornholio, az öngyilkosság lehetősége nem erre lett kitalálva.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
«1...7879808182...84»