«1...6364656667...84» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Üzenőfal = delete.
Right now.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Szerintem ezt a Routher szétkapcsolásos dolgot kikéne szedni,ha lehetne,hogy nem látja az illető azt,akit ugyanaz a routher oszt.
Ezt valahogy megkéne oldani úgy,hogy ha ellenség,akkor nem látja,de ha csapattárs igen.Mivel ez arra lett kitalálva,hogy éjszaka,mikor senki nincs ne beszéljenek össze egymás killelésére.
Persze nem biztos hogy ez megoldható.
--
Illetve Szeretném még ötletnek a noob és quadro fegyver gyengítését,a csapat esélyarányosságot mert így kb ezt van ki írva kétméteres betűkkel hogy ,,Tech legyél tech,Mert ha nem szétaprítanak a noobosok és a quadrosok!"
--
+Berakni valami színesítőt,például zászlók elfoglalása,és körök időre szabva,a végén egy amolyan táblázat,hogy kinek hány pontja lett,és melyik csapatnak hány zászlaja.Ezek a zászlók a spawnolást és egyéb cselekedeteket nem gátolnák.Illetve a 3mp-s spawnolásos halhatatlanságot meghagyni,De úgy, hogy a spawnoló személy sem tud lelőni senkit .
--
Esetleges javaslatom lenne még az,hogy hummerbe váltogathatóak lennének a szemszögök,pl hátulsó és rendes szemszög közt(A rendes szemszögge larra gondoltam mintha a kocsiban ülnél).

Egyenlőre ennyi lenne az én ötletem.
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Moderátor
11 éve
RouTER-es dologra majd a többiek adnak választ, technikai részhez nem nagyon értek.
-----
"noob és quadro fegyver gyengítését"

http://www.youtube.com/watch?v=umDr0mPuyQc

Már megint ez... NEM lesz gyengítve. Egyik sem. Kész. A GUN így is túlerőben szokott lenni létszámilag, ráadásul KÉT full automata fegyver van. Tanuljatok meg játszani.
----
Capture the flag és hasonló ötletek anno már fel lettek vetve, azt hiszem benne volt az elfogadott ötletekben is (valamiért nincs bent a mostani FAQ-ban). De szerintem a lagg így is elrontja a játékélményt, hogy csak futsz az egész pályán és lősz. Ilyen feladat elvégzések csak rontanák az egészet.
----
Miért csak hummer? És miért kell a szemszöget változtatni? Ez nem kocsikázós játék.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Lehet hogy nem az de akkor mint ötlet felvetem,hogy nevezzük át a játékot Pálcagázolás 2 -re és..Blahblahblah...
A hummert rosszul mondtam,járműre gondoltam,a szemszög me gcsak azért,mert úgy mégis élethűbb lenne a játék.
Most még eszembejutott,hogy meglehetne csinálni például azt h 2 ember szállhasson be 1 kocsiba.
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Felhasználó
11 éve
Smile-hoz be lehetne tenni a pirulós fejet? (:$)

Felhasználó
11 éve
Azt nehéz lenne megoldani, hogy mondjuk létrán lehessen felmászni? Szerintem sok lépcsőt, és más dolgot megoldana. Lehet hülyeségnek tartjátok, szerintem is fura ötlet, mondjuk.
Like_a_sir__www.kepfeltoltes.hu_.gif

Felhasználó
11 éve
Az Beállítások menüpontban ki lehessen kapcsolni a chat-et...
De a megölések és a privát üzenetek azok megjelenítődjenek!

--------------------------------

A grafikát lejjebb lehessen venni...
Pl.:
- Épületek részletessége
- Textúrák felbontása, színmélysége
- Valamint az egész játék felbontása. [1024*768; 800*600; 640*480 választható]
Sok játékos jobban tudna játszani, ha 10 helyett 30 fps-el tudna játszani, és sok idegeskedés és anyázás is eltűnne, mert nem lenne annyi Stick aki Łaggolna...


Moderátor
11 éve
Az Beállítások menüpontban ki lehessen kapcsolni a chat-et...
De a megölések és a privát üzenetek azok megjelenítődjenek!

--------------------------------

A grafikát lejjebb lehessen venni...
Pl.:
- Épületek részletessége
- Textúrák felbontása, színmélysége
- Valamint az egész játék felbontása. [1024*768; 800*600; 640*480 választható]
Sok játékos jobban tudna játszani, ha 10 helyett 30 fps-el tudna játszani, és sok idegeskedés és anyázás is eltűnne, mert nem lenne annyi Stick aki Łaggolna...

Ötletek FAQ.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Lehetne valamilyen teamfight event kb. hetente. Mondjuk vasárnap du. 3-4 között a maya oldalán csak a gunok, a techek meg a deltánál. Ez feldobhatná némileg a játékot: legalább kiszámíthatóak lennének a kemperek. De ezt ellensúlyozná hogy ha bemerészkedsz az ellen területére akkor nagy lehet a jövedelem. Egyszerűen annyit kéne hogy ha vasárnap 3 óra van vagy amikor admin indít egy eventet, akkor a kidob mindenkit, és egy másik, mondjuk event-stuff.json lépne életbe ahol kétféle bunker lenne (gun és tech) és a gunokat ide a techeket oda dobja.
Megoldható?
konyvfalovblogo.gif

Moderátor
11 éve
admin indít egy eventet
Ez a rész tuti nem :D
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz
«1...6364656667...84»