«1...5253545556...84» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Vannak egy páran akik azzal szórakoznak az adatlapjukon a bemutatkozásnál, hogy nagyon sok sort kihagynak. Ezt lehetne korlátozni.
Ide mit kell írni?

Moderátor
12 éve
Az ilyen emberek adatlapjával nem érdemes foglalkozni.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
12 éve
Na az én ötletem szerintem elég hasznos:
A játékban mindig be kell irni /w nél a nevet.Erre az lenne az ötletem, hogy a játékoslistán csak kivállasztod a playert rákattintsz és irsz.
igy nem kell azzal bajlodni hogy mi is a neve..

Klánok:Jelezhetné a kezdőlapon hogy a legújabb klán így a ,,LOW" klánoknak is lenne esélyük toborozni.

Felhasználó
12 éve
Lehetne betű beállítás.
Pl: - a crtl nem a gugolás hanem az e betü
-az ugrás a q
ilyesmik.
"A kiválóság nem örökletes. A minőség nem veled született. Csak akkor lehetsz a legjobb, ha a legjobbakkal veszed fel a versenyt."
/Gundel Károly/

Felhasználó
12 éve
Név színének változtatása 10.000 kill felett
Day 1.

Felhasználó
12 éve
Ötlet elvetve.

Felhasználó
12 éve
Kléni elvetésen kívűl mást sosem írsz? :/

Akkor egy hasznosabb ötlet Chat eltűntetése mondjuk /nochattel.És igy killeket meg mindent látsz kivéve az idióták pofázását :)
Day 1.

Moderátor
12 éve
Alex is elvetette volna. A játék lényege a játszás, nem az, hogy a szívárvány összes színe feltűnjön a chaten. Meg amúgy is, adminok (Alex, Bolint) üzenetei pirosan jelennek meg.

Chat/minimap/stb. eltűntetése (CSAK az adott dolog, ne az egész hud) viszont tényleg jó lenne.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Torkolattűz direkt nincs, csak felesleges lagg forrás, a buborék meg nem véletlenül lett kivéve, bőven elég ha bal felül látod, ki anyáz éppen.

Felhasználó
11 éve
Logba minden kilépés után meglehetne nézni, hogy melyik fegyverrel mennyit öltem és esetleg, hogy összesen mennyit öltem.
Young bloods, it's all about buckets
«1...5253545556...84»