«1...3738394041...84» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Esetleg játékosok letiltása ha zavar a szövege,illetve ha zavar a flood.
Pl.: /ignore Player (Az ignore addig legyen érvényes amig nem indítod újra a sticket.SZERINTEM)
Megszavazott ban a játékban. (Ide nem írnék okokat..)
Pl.: /ban Player és az maximum 30perc-1óra lenne.(Pl.: 10 vote (szavazat) és akk megy a 30 perc-1órás ban)
A megszavazott ban,lehet,hogy nem jó 5let mert visszajön egy másik accal azt kész,de ha meg lehetne oldani h ne tudjon visszajönni amig tart a banja...
Pl.: Amikor megnyitja sticket felhasználó és jelszó helyett lehetne egy kis szöveg,mondjuk : xy-ért még 24 perc 50 mp-ig tart a bannod.

Moderátor
12 éve
Vote ban
Túl sok fiatal játssza a játékot.Nem vennék komolyan.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Moderátor
12 éve
[quote *Po[W]eR*|Általános|Ötletek|12904]
EDIT: Üzenet írásakor az BBCode-ok mellett lehetne egy 'Hangulatjelek' gomb is, ami kihoz egy lapot, amin rajt avan az összes szmájli, csak rá kell kattintani, és meg is az üzenetbe.[/quote]
Direkt nincs. Ha lenne, mindenki odarakna a mondatai után ötöt legalább. Ez maradjon meg ilyen titkos fícsörnek, amit csak azok találnak meg, akik keresik :P (Eredetileg BBCode gombokat se akartunk)

Felhasználó
12 éve
[quote *Po[W]eR*|Általános|Ötletek|12904] A modoknál meg lehessen több készítőt is adni. Ez pl. a Hawaii modnál jól jönne, mert azt hárman csináltuk(speedgamer, én, és Treborida).[/quote]
Ezt meg nem tudnám megcsinálni. Elég ha a leírásban feltünteted.

Moderátor
12 éve
Itt sticken meg a hülyegyerekek vannak nagyobb arányban.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
12 éve
Vote ban
Túl sok fiatal játssza a játékot.Nem vennék komolyan.
Sorry,nem tudom a fejemben tartani a szabályzatot néha :D

Felhasználó
12 éve
Ha valaki készítenekem 1 4x4 cm-es képet akkor én aszt szívesen kiragasztgatnám ide oda!
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Moderátor
12 éve
Esetleg wickednél egy fél vagy egy perces UAV? :)
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
12 éve
Legyen Bajnok rang, a Stickbajnokság győzteseinek
Gondoljatok bele, cakkonak még a kispanthiba sem jutott hely.. :P
+ sokkal többen indulnának jövőre :)
xgulssetau5bw90hen2d.png

Felhasználó
12 éve
Legyen a wicked után is medál. Mondjuk 50-nél és 100-nál. Azok már szép teljesítmények... Meg lehetne a Delta Complex holtágába (ahova a 2.-ról lehet leesni) Outland szigettelepont. Ha a Stick poral-ban "valami más" lesz... :)
Van 2 normális fegyverötletem... Akit érdekel moderátor, annak megírom üziben. Kivitelezhető, van spéci tulajdonság és megfelel mindennek...
Hol van a seregem? Áh már látom őket! \|/
typerhappy.gif :) ;) :( ;( ;D :D :O :S :@ ::) :X :* 8) :/ :| :P
l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡. <- Itt lakom látod ez az a ház...
«1...3738394041...84»