«1...650651652653654...681» Új üzenet

Felhasználó
6 éve
Banán mióta admin?
adrenaline addict



Moderátor
6 éve
mióta elkezdte a játékot szerkeszteni, minimum fél éve
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Moderátor
6 éve
ha valakinek hiányzik bani tudja miért van
erh.png
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Moderátor
6 éve
Ezennel a vitát lezárom. Olyan jó, hogy nemrég volt a Compton vs Banán, ti meg most csináltok még egyet. Főleg úgy, hogy Massa elég feltűnően direkt bait-elt végig, mert tudta, hogy Kung úgy is rá fog harapni a csalira. Ha valaki trollkodik szóljatok egy gecis moderátornak hogy "xy ilyen meg olyan csúnyaságot írt nekem", ne kezdjetek ti is kurva anyázni hogy aztán 2 oldalnyi flame legyen belőle. Kaptatok 3 nap bannt, ha jól számoltam, nyugodjatok meg, ne szóljatok egymáshoz ezentúl, ilyen rohadt egyszerű.

És ezt nem úgy értem, hogy ki kell írni, hogy "nem szólok hozzád xddddd" aztán folytatni 3 nap múlva a gecis vitát.

Legutóbb szerkesztve Arebosz által

"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
6 éve
rossz téma, ez alsóhangon egy aranyhányás (már a mennyiségét tekintve, minőségben természetesen nincs párja)

Felhasználó
6 éve
Szerintem a levél tiltásra gondolt.
Nem, fórumra. Azt hittem az acc bannról írt, de utólag visszaolvasva tényleg lehet levél tiltásra gondolt. Habár többnyire továbbra is helytáll, amit írtam. A tiltásnak oka van, miért oldaná fel. Ez amúgy is csak kettőjükre tartozik, megbeszélhetnék privátban. Oh wait. :D

Legutóbb szerkesztve kléni által


Elit
6 éve
megbeszélhetnék privátban. Oh wait. :D
Az ilyen helyzetekre kell csinálni 5 multit és azokról írogatni.
yc3T2cJ.png

Felhasználó
6 éve
Az ilyen helyzetekre kell csinálni 5 multit és azokról írogatni.
Marcinál az sima ügy. :D
getbanner.php?n=Emerald13

Moderátor
6 éve
A "TI véleményetek" témát töröltem, tekintve hogy vitán és kötözködésen kívül semmi nem ment ott. Újra lehet nyitni, azzal a feltétellel ha nem lesz tele offolva, és kulturált posztok lesznek benne.

Látom, hogy újra lett nyitva, ahogy Szabesz is írta, ezentúl értelmes és kulturált hozzászólásokat várunk oda, és szigorúbban fogunk moderálni.

btw szép munka Krisz :^)

Legutóbb szerkesztve Arebosz által

"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
6 éve
Teljesen fölösleges nyitva tartani. Mindenki megtanulta a lecket(?) Ha valakinek baja van, megoldja privatban. Cegnel sem log kint egy plakat, hogy heloszia mi a velemenyed a fönöködröl... (erdekes modon en nem kaptam büntetö pontot btw. hmhm)

Legutóbb szerkesztve CRiZ által

"Röptébe megkúrom a legyet is" ~ Hippo
«1...650651652653654...681»