«1...644645646647648...681» Új üzenet

Felhasználó
6 éve
És mit akartál írni abban a bocsánatkérő levélben?

Adminisztrátor
6 éve
Massa, valaszolni max a megmaradt multijarol fog Neked privatban, de szerintem ha annyira el akarta volna velem olvastatni, meg tudta volna oldani. Mint Compton profiljan.

Szerk.:
Compton bocsanatkero levelere, ide publicban, hogy O is es mindenki lathassa. (katt nagyobb meretert)
the_compton_informercial.png

Szerkszerk.: A nem bekeretezett reszek olyanok, amik mas bekeretezettekbol kovetkeznek.

Uj uzenetbe h villogjon.

Szerkszerkszerk.: Azota levelben is megkaptam, azzal a ponttal ne is torodj.

Legutóbb szerkesztve Banán által


Felhasználó
6 éve
Értem, legalább addig levehetnéd a bannt valamelyikről amég tart ez az egész, mert ez így egyoldalú.
Ezzel kb elismerted, hogy igaza van, csak veszekedni akarsz. Nekem nincs ellenemre, csak semmi ertelme.

kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
6 éve
Ez jobb mint a való világ.

Adminisztrátor
6 éve
Nem menő 1337 büntipontot adni.

Amikor mar x. accal probal ban-evadelni, akkor meg fogja kapni mig Alex ideer. Utana ugyis mindenki megkap annyit, amennyi neki jar.

Szerk.: Nem akartam tegnap este ota mar tobbet fuzni ehhez a temahoz, igy is eppen eleg sok. Legyenek rendbe rakva a dolgok felsobb hatalom altal, es akkor senki sem szolhat, hogy barmi jogtalan lett volna. Compton mar tobb accounton vegigzongorazta a dolgait, ha 2 helyett 3 lesz muteolva amig el resz rendezve az ugy, nekem nem tunt nagy kulonbsegnek. A szam pedig azert kifejezetten 1337, mert biztos 1000> es kezreall.

Legutóbb szerkesztve Banán által


Elit
6 éve
Hol van már Alex, a megváltó?
yc3T2cJ.png

Elit
6 éve
Legfelsobb hatalomnak te erzed magad, nemtudom miert basztatod Alexet, es azt sem ertem minek kell felrangatni olyan temaban, amiben a te kezed van. Azert toroltem, mert gondoltam nem vitazok, ugy is egy arrogans onfeju viselkedest produkalsz. Nekem pofazol a tokossegrol, de aztan te is torolted a hsz-ed. Szep volt. Vegyetek el a modim, nyugodtan, de ha nem birod magadrol a kritikat az nem az en hibam. :*
Amugy ha olyan jo modi lennel rendet birnal birnal tartani. :)

Felhasználó
6 éve
Bruh, csak le kellett volna bannoljon és olyan rend lett volna itt. De akkor azért is hisztiztél volna.

Adminisztrátor
6 éve
Azert hivtam Alexet, hogy senkinek sem lehessen majd felhaborodasa, ha lezarul az ugy. Ha annyira a sajat rendem akarnam, mar az lenne.

Moderátor
6 éve
remélem nem jön fel admin még egy évig 8)
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..
«1...644645646647648...681»