«1...643644645646647...681» Új üzenet

Moderátor
6 éve
Végre hazaérkezem felnézek az odalra, és ez a gyalázat fogad. Amennyire elolvasgattam a történteket csak annyit jegyeznék meg, hogy aki a jövőben ilyen minősíthetetlenül ugrik a másik torkának, főleg annak , aki a legkevésbé sem érdemelné meg jelenleg, azt én személyesen fogom törölni innen. Az efféle szituációkat lehet értelmesen is kezelni, ha valakivel nem értünk egyet/igazságtalanul bántak el xy-nal nem az a módja hogy szitokszavak szimfóniájával illetjük meg embertársunkat. Előfordul, hogy hibázik az ember, nem megfelelően jár el, ilyenkor lehet PM-ben kultúráltan megvitatni a dolgokat, nem pedig lángra lobbantani a fórumot.

Baninak pedig jobbulást és kitartást kívánok, csak így tovább. :)
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Moderátor
6 éve
Ez az egy amit mocskosul adok, de akkor a pillanat heveben jart el a kezem. Gyakorlatilag azt kapta amit igertem, de akkor is. Nem akartam a szajmeneset csak lepauseolni egy 2 napos buntivel, mert lattam mar korabban is, hogy mindig neki all fenn, es most is ez volt. Kitartok a dontesem mellett, hogy amig nem szedi ossze magat normalis community memberre, addig felolem jatszhat infinite mute modban.r
értjük a célzást
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
6 éve
Pedig poén volt az egész :D

Felhasználó
6 éve
Ja ez az legalabb 20 karakter.
kléni igazából gyurcsány

Elit
6 éve
Ne most próbáld kimagyarázni magad a dologból.
Úgyis bannt kapsz.
yc3T2cJ.png

Felhasználó
6 éve
Kibannol superme
kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
6 éve
ilyenkor lehet PM-ben kultúráltan megvitatni a dolgokat

Én megpróbáltam rendezni, csak hát persze törölte mind két profil amivel írtam neki.
Eccavú :*

Adminisztrátor
6 éve
Szerintem inkabb arra gondold, hogy Emeraldnak irtal volna PM-et, ahelyett amit csinaltal. De meg utana, miutan ideztem a hszed IS tudtal volan nekem irni, illetve Stanley multiddal IS. Illetve ha toroltem multijaid miutan kaptam azt a szep odat az accodra magamrol IS megkerhetted volna egy baratod/klantarsad, hogy posztolja ki a nevedben. Ne probald jatszani az artatlant, volt eleg sok eljatszott lehetoseged.

Legutóbb szerkesztve Banán által


Felhasználó
6 éve
Ja lehetett volna lehetőségem, ha nem törlöd. Miután bannoltad a Stanley-t utána, írtam a Camel-al, majd rányomva a küldés gombra kidobott hibás felhasználónévre hivatkozva. Majd átmentem az SW-re gyors bemásoltam az üzenetet és elküldtem, rá 1percre ez se volt meg. Utána írtam meg az üzenetet a profilomra.

De kaptál levelet, Christmas_ felhasználótól. Mint írtam ez már nem bocsánatkérős. Már nincs miért bocsánatot kérnem. De ez is tök jó, elküldöd, és akkor nem tudok válaszolni rá.

Nem kértél, legalábbis az nekem nem az amikor az van ott, hogy különben bannt kapsz.

Szóval te inkább személyeskedésből bannoltál, értem.

Értem, legalább addig levehetnéd a bannt valamelyikről amég tart ez az egész, mert ez így egyoldalú.
Ezzel kb elismerted, hogy igaza van, csak veszekedni akarsz. Nekem nincs ellenemre, csak semmi ertelme.
Ember.... olvass vissza vagy informáld magad valahonnnan, mert értelmetlen amit írsz.

Legutóbb szerkesztve BeNi676 által

Eccavú :*

Adminisztrátor
6 éve
Nem kezdesz meg egy kurva veszekedesbe megertetted? Nem azert hagytam meg ezt a ket accod, hogy irhass roluk, hanem mert egyszer megkertel. Meg egy poszt barmelyikrol ebben a temaban, es szemrebbenes nelkul kukazom oket.

Szerk.: Minden le lett irva amit le lehet irni a temaban. Most azt varjuk, hogy Admin jojjon es rendet rakjon.

Legutóbb szerkesztve Banán által

«1...643644645646647...681»