«1...634635636637638...681» Új üzenet

Felhasználó
6 éve
Nektek nem is nehéz, elvégre Banald lenyúlja A Stikmun Állam összes pénzét.

És még falat sem hajlandó emelni a Fantasy köré :(

Felhasználó
6 éve
De legalább nem akar felköltözni a Pantheonba. :)

Felhasználó
6 éve

Jóhogynem, elvégre is a Banald rezidencia sokkal komfortosabb a szexi fallal, függönnyel és legfontosabb kiegészítőjével: Ramocsa Roland szd.-vel.

Legutóbb szerkesztve tms_ által

They spun a web for me...

Felhasználó
6 éve
de azé jól elszórakoztattam a népet...nem?
főleg fradit
Összefoglalva azt, amit skypeon hallottam, minden egyes résztvevőnek kibaszottul az agyára mentél a sok szarságoddal, és már azt tervezték, hogyan dobjanak ki az ablakon. Ideje tehát gatyába rázni magad, mivel ha itt is így folytatod, fél perc alatt felépítem ezt a tervet.

Hogy volt mersze....?!
They spun a web for me...

Felhasználó
6 éve

Moderátor
6 éve
Remélem 3. Képen arebosz pózol a quaddal
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
6 éve
asszem ja LOL

Moderátor
6 éve
petró is love petró is life

Legutóbb szerkesztve Arebosz által

"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
6 éve
Egy kis modositas. Immaron minden kulonbozo fegyverrel szerzett 200 kill utan 5% heti kill bonusz jar, nem pedig az elsozo 1+2+3+4+...+8+9 formula.

Tehát ha mind a 10 fegyverrel csináltok 200 Killt, akkor alapvetően lesz 2000 killetek és még 50% heti bónuszt is kaptok, ami 1000 kill.
Tehát így mindenképp kaptok 3000 killt.

No para, no fear
Captain Obvious is here
b4bac78b6acc49602ec6350b0b0a902c.png

(Btw. kérem a mérnöki diplomám!)

Legutóbb szerkesztve tms_ által

They spun a web for me...

Adminisztrátor
6 éve
Igen, az volt az indittatak, hogy eddig ha 2 fegyverrel csinalod meg alig 3% amit kapsz, igy 10%. Szoval az elso bonuszok hamarabb jonnek, mig a vegere (55 -> 50) alig lesz kevesebb az uj formulaval.
«1...634635636637638...681»