«1...635636637638639...681» Új üzenet

Moderátor
6 éve
136.2 óra az elmúlt 2 hétben?
khmm.. nerd... khmm.
Szokott ez több is lenni, ha a maradék kártyákat szeretném afkolni abból a párszáz játékból :P
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Adminisztrátor
6 éve
Mostanaban elkezdett tobb jatekos eleg flegma modon forumozni, igy szeretnek mindenki figyelmeztetni, hogy a szabalyzat tovabbra is ervenyes. Az, hogy en jobb szeretem a kotetlen beszelgetest nem ekvivalens azzal, hogy ugy kell egy forumot hasznalni, mintha egy chat lenne a barataiddal. Kerek mindenkit, hogy ussenek meg egy minimalis komolysagi szintet, es ugy irjanak, mint ahogy egy publikus forumra illik. Tudjatok, pl teljes mondatokban es karomkodas nelkul. Illetve csak akkor, ha tenyleges mondandotok van, nem csak valami random megjegyzes, csak mert vicces lenne. Ezt megtehetetiek a Discord csoportban vagy a klanforumokon.

Felhasználó
6 éve
FeelsHamiltonMan ezt csak ugy itt hagyon

Felhasználó
6 éve
Senkit sem érdekel.
azert hagytam itt lmao

Felhasználó
6 éve
Senkit sem érdekel.

Engem érdekel

EDIT: https://www.youtube.com/watch?v=XHSeGou-pCI - ez better @stander

Legutóbb szerkesztve MassaSami által


Felhasználó
6 éve

Moderátor
6 éve
6:58 - 7:02 when you have a gamerszék
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
6 éve
Bani az új admin miafasz?
Tök jó, hogy áthozod az aláírásod az új fórumra, ahol karmának már híre hamva sincs, így az aláírásnak sem. Admin ;)

http://www.youtube.com/skinmonkey77

Felhasználó
6 éve
Nincs jobb dolga

Adminisztrátor
6 éve
Mindenki masnak tul sok dolga van meloval vagy sulival vagy a ketto egyszerre, vagy ha stickes cuccot csinalnanak az inkabb 2 lenne mint ez toldozni-foltozni. De nekem ez jobban tetszik, mintha a sokadik f2p mtx unity fps lenne, szoval itt rontom a levegot.

Szerk.: Hozzatennem a pirosbetus adminisztrator felirat meg azert van, mert egyszer kivancsi voltam, hogy az a resze a kodnak hogy van, illetve hogy ne masokat keressenek ezentul ilyen "tudnad torolni a regebbi neveim?" kerdesekkel.

Legutóbb szerkesztve Banán által

«1...635636637638639...681»