«1...630631632633634...681» Új üzenet

Elit
6 éve
A világvége alatt arra gondolsz, hogy törli a Darkhacker klánt is?
yc3T2cJ.png

Felhasználó
6 éve

Tekintve, hogy az nem okozott semmi jót, így természetesen nem fogja törölni.
They spun a web for me...

Felhasználó
6 éve
Kül én vagyok az egyetlen aki nem látja a poént egy random öregember public shamelésében?

Elit
6 éve
fucking normie
yc3T2cJ.png

Felhasználó
6 éve
Well, if being a non-normie equals being an asshole, there ya go

Moderátor
6 éve
fucking normie
stikmunon rendes úriemberekként kell viselkedni, a csen és a discord van a végtelen bullshitre kitalálva :P
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
6 éve
Engem pont nem érdekelt az a multi klán, az sem zavart, hogy a leírásban is benne voltunk. Csak akkor ne ránk legyen mondva, hogy mindenkibe belekötünk.
Banánra gondoltam de megint nem veszed a poént... :/ Milyen vagy...
flags_1

Felhasználó
6 éve
Onnan gondolja, hogy közétek vágyik, mert akkora meleg, hogy már másokat is belevon a hülyeségeibe. Fogd már fel Gergő, hogy attól mert te meleg vagy, nem kell mindenkinek azzá válni. :x
kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
6 éve
A lezbikkel nincs bajom, mert azokra még ki is lehet verni, de a buziktól herótom van.
kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
6 éve
Ezt fejtsd már ki, hogy miből gondolod. :P

Khmm.. nos akkor kezdem:
Alapjáraton tudjuk: Bani meleg. Ez egy tény, nem lehet mit tenni.
Az oldalon csak neked jelenítette meg a 8. oldalt, mindenki másnak csak max a 7. oldalt.
Ezt nyilvánvalóan Bani csinálta, mert tudja, bár az oldal egy bughalmaz, attól még imponálnia kell neked.
Az érzések nyilvánvalóan viszonzottak, hiszen Bani a kopasz csávókra bukik leginkább, és köztudott tény, hogy te kopasz voltál, kopasz vagy és az is maradsz.
Ráadásul tudjuk, hogy Banán csak m8-al tud játszani, szóval nagy valószínűséggel miatta váltál HPL bajnokká is.

TREBANI CONFIRMED

Onnan gondolja, hogy közétek vágyik, mert akkora meleg, hogy már másokat is belevon a hülyeségeibe. Fogd már fel Gergő, hogy attól mert te meleg vagy, nem kell mindenkinek azzá válni. :x

Én nem bukom az ilyenekre. Waifu only.

Legutóbb szerkesztve tms_ által

They spun a web for me...
«1...630631632633634...681»