«1...623624625626627...681» Új üzenet

Moderátor
6 éve
Vajon a válaszolók közül hányan járnak egyáltalán az oldalra még

Az első linkes kiscsávó írhatta volna az ötletét fórumon. :P
Elvégre nem egy steam discussion szintjén pörög a fórum hogy ír valamit és el is tűnt 80 oldallal messzebbre

Alternatíváknál kiváncsi lennék milyenekre gondol az egyik, én nem ismerek egyetlen stickman játékot se ami fps lenne hacsak nem számítjuk a kb halva született és megjelenés előtt törölt CS/HL Source modot
Vagy azt a 100féle "ingyenes" (de nem stickman) pay2win játékokat
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Moderátor
6 éve
Szoktál bhopolni vagy csak úgy találtad ezt? :P
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
6 éve
137.original.PNG

Vizsga nelkuli targyakkal egyutt.

Erről a "Szerepjáték és játékfejlesztés"-ről mondj már pár szót pölösö, mert érdekelne, lehet felvenném kövi félévre

Adminisztrátor
6 éve
Az erdekesebb orak koze tartozik ha szeretsz eloadasoakt hallgatni tryhard dnd kutatokrol. Ha eletedben egyszer mar jatszottal dnd-t, akkor viszont le fogod majd akarni tepni az arcod. Kovetelmeny mindket kurzusra beadando, az egyikre egyeni essze*, a masikra csapatostul egy szerepjatek** koncepcioja.

*: En egy ovodaban kerdoiveztettem a szuloket, hogy a mennyire ismerik a szerepjetak vagy LARP dolgait, es hogy nyitottak lennenek-e szerepjatekon alapulo ismerettagito szakkorre. Aztan annak a statisztikairol irtam, meg fillernek arrol, hogy jatekosan is lehet tanulni meg szokast formalni.
**: Tablas tarsas, szerepjatek, szamitogepes rpg, kurvara mindegy, mert csak beszelni kell rola, hogy mit szeretnel kihozni belole. Mi egy cmd ablakkal amiben 2 parancs futott (GOTO, END) otost kaptunk.

Felhasználó
6 éve
Annyi kozom van a cshez hogy havonta egyszer rankedezek aztan kiragelek hogy mi ez a szar es megkapom az egy hetes eltiltast meg neha dmezek. So igen csak talaltam.
"Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless"

Moderátor
6 éve
Annyi kozom van a cshez hogy havonta egyszer rankedezek aztan kiragelek hogy mi ez a szar es megkapom az egy hetes eltiltast meg neha dmezek. So igen csak talaltam.
Én napi 1 meccset játszogattam régen, aztán már csak a hydra mapokat csinálom és mióta abbahagytam a compot, 2000hból nagyjából 1400 a bhop mert manapság a friss vac hullám ellenére is mintha semmi nem történne (wingman bank mapon instant kapom a hitet Ctről kör elején, stb). szerintem egyszer comp helyett szánj rá egy kis időt a bhopra, fényévekkel jobb a játékélmény mint az alapjátékban
Mondjuk a surf se lehet rossz ha nem akadnék bele a semmibe ok nélkül, csak ott kezdőként 0% esélyed van egy map végigjátszására
pl: https://youtu.be/cbOX_uRgN80 egy könnyebb mint látszik map

Legutóbb szerkesztve Doxxy által

Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
6 éve
shitpost ikszde

B kedvéért itt egy kis effort hozzá.

Legutóbb szerkesztve Kirsche* által


Felhasználó
6 éve
shitpost ikszde
report blyat

Felhasználó
6 éve
Ilyu,ma F1. Várod már?:D
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Adminisztrátor
6 éve
A hetvegen kivetelesen nyaralok, igy addig a felmerulo hibak nem kerulnek ~azonnali javitasra. Jo versenyzest es jatekot Nektek addig is!
«1...623624625626627...681»