«1...624625626627628...681» Új üzenet

Moderátor
6 éve
stikmun elé helyezni valamit? shame
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
6 éve
Bani egy low.
They spun a web for me...

Felhasználó
6 éve
A hétvégét campelés nélkül megússzuk. :D
flags_1

Felhasználó
6 éve
Valaki használta már az FL Studio 12-t? Vélemény róla?Nehezebb kezelni, mint a 11-et?
❤❤❤❤stickman❤❤❤❤
percent_0
sajtbalnauserbar.png

Felhasználó
6 éve
Sracok, nem tudjatok mi lett kurlzzal a hu-bol? most lattam egy kepet ahol oten vannak uj maszkkal, es az album neve is five lesz, so kezdek aggodni
kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
6 éve
Ez meg mi a fene?
639asdas.jpg
Az oldalon is jelezte, hogy 13 új medálom van, de ezeket már rég megszereztem O.o
❤❤❤❤stickman❤❤❤❤
percent_0
sajtbalnauserbar.png

Felhasználó
6 éve
En nem tudom, de mindenesetre a H.U most fontosabb.
kléni igazából gyurcsány

Moderátor
6 éve
Nos akkor. A medal rendszer valami nagyobb overhalt fog maga utan kovetelni mint gondoltam, igy erre is a szezon vegevel kerul sor. Addig is az eddig megszerzett medalok a profilon megtekinthetoek. Ha valaki ujat szerez, ad csak szezonalis medalnak fog szamitani, egy szezon vegen lesz osszefesulve a permanens medalokkal (amik latszanak a profilon). Ez marad a rendi minden szezonnal es ligaval.

Na most, ahogy mondtam a teljes overhaul varat magara, addig is ket dolgot kell figyelembe venni:
1, A medalok, amik osszesitett statisztika alapjan mukodnek, azok automatikusan kiosztasra kerulnek (pl osszes kill alapjan), amint egyet olsz*.
2, Mivel meg kell varni, amig a szerver valami backupot csinal errol az allapotrol, igy lehet, hogy bizonyos medalok minden belepes utan ujra megszerzodnek. Ezekkel ne foglalkozzatok, nem fog felhalmozodni.

*: Egyebkent is csak akkor kapod meg a kierdemelt medaljaid, ha oltel egyet, es akkor is csak a kovetkezo szerver updatenel, mint a killeket (kb 5 perc).
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
6 éve
Valaki segítsen, mi lehet a baj?
Ahogy letöltöm a sticket automatikusan generál egy map-ot neki.Nem is ezzel van a baj, hanem, hogy amikor a mappban lévő stickre rámegyek, majd a játékban bejelentkezek, rányomok az enter-re és lefagy a játék, majd kidob.Ezért folyamatosan, ha játszani szeretnék lekell töltenem újra a játékot.Mi lehet a baj?
❤❤❤❤stickman❤❤❤❤
percent_0
sajtbalnauserbar.png

Adminisztrátor
6 éve
log.txt-t tedd fel valahova es linkeld ide (pastebin pl). Illetve bizonyosodj meg rola, hogy nem a portable verzioval tolod.
«1...624625626627628...681»