«1...620621622623624...681» Új üzenet

Felhasználó
6 éve
Más téma,nálatok is 40°C van?:D
pontosan

Felhasználó
6 éve
Itt be van borulva mint a helyi katolikus pap a vasárnapi mise után mert az öreg mindig kokaint kever a miseborba.
flags_1

Felhasználó
6 éve
Mire leírtam megáztam az esőben...
Jelenleg ez a nyár eddig k*rva meleg,talán jövő héten enyhül az idő.
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
Konstans 25°C a melóhelyemen. A takarító nöőövel le van beszélve, hogy reggel mikor jön takarítani, kapcsolja be a légkondit, aztán mire én megérkezem, már jó idő van. :'3 Otthon meg van ventilátor, úgy kibírható a 32-33°C. A két hely közt bringával 5 perc, kibírható az apokalipszis úgy, máshova meg nem igazán járok nappal. :D
Milyen rendes takarító nőtök van,nekem suliba még a WC papírt se tenné ki. 1x láttuk,hogy inkább hazavitte magának.
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
Konstans 25°C a melóhelyemen. A takarító nöőövel le van beszélve, hogy reggel mikor jön takarítani, kapcsolja be a légkondit, aztán mire én megérkezem, már jó idő van. :'3 Otthon meg van ventilátor, úgy kibírható a 32-33°C. A két hely közt bringával 5 perc, kibírható az apokalipszis úgy, máshova meg nem igazán járok nappal. :D

hova jársz dolgozni? még váradon élsz?

Moderátor
6 éve
Más. letöltöttem volna a játékot, viszont hiányol egy dll-t ami amúgy megvan. Ilyenkor mi a teendő?
megnézed melyik programhoz tartozik a fájl és leszeded azt és felrakod megint
de ha sok random játékot kipróbálsz pl steamen azis felrakja, és végül összehozol vele egy ilyet, mert tuti egy Visual C++ kell neked is

Legutóbb szerkesztve Doxxy által

Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Adminisztrátor
6 éve
136.original.PNG
tfw

Moderátor
6 éve
Meg lettem spookolva. :(

btw gratula Bani D:
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
6 éve
hehexd.png
heló sziasztok heló
(legit ma lett meg nekem is)
"Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless"

Adminisztrátor
6 éve
137.original.PNG

Vizsga nelkuli targyakkal egyutt.
«1...620621622623624...681»