«1...607608609610611...681» Új üzenet

Moderátor
6 éve
Témától eltérő.
Van itt valaki aki rajtam meg pizzán kívűl csgozik?
bruh, én csak bhopolok csben :P
bár most op ideje alatt ránézegetek a weapon expertre, mert nincs tele agyhalottakkal
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
6 éve
én ritkán, de cringelek mindenkin aki halálkomolyan veszi alacsony szinten. alacsony szint aka global elite alatt. ugyanaz van lolnál, visszagondolva utálom magam, hogy még diamond közepén elhittem, hogy érek valamit

Moderátor
6 éve
én mindig muteoltam az olyanokat a csapatban akik mindenképpen only winre mennek és 0 élvezettel játszanak ;D viszont imádom akik elkezdenek sírni hogy "noob" valaki lelőtte őket autosniperrel vagy p90/dualberettával esetleg shotgunnal, vagy bármi más non mainstream fegyverrel. ha csicska és szemberohan vele nem az én problémám, vagy nem megy vissza fedezékbe mert "úgyse lő el vele", mert pl ugye mekkora köcsög vagyok hogy infernon ct-ben ap-t egy novával védem és autista kiskutya módjára mindig ugyan úgy belerohan :/

Legutóbb szerkesztve Doxxy által

Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
6 éve
^
yup. ez. egy kicsit kéne gondolkozni sírás helyett és akkor talán lenne eredmény is.

Felhasználó
6 éve
iPhone 6 user here
Egeszen addig a pillanatig tudom ajanlani, amig nem szeretned a spotify zenehallgatason es a instara szelfizesen kivul masra is hasznalni. En is beugrottam neki, minden havernak ilyen van, meg menci meg minden, es igazabol ha minimalis igenyeid vannak akkor azokat maradektalanul teljesiti, de ha mondjuk az ikonok elrendezesen tul szeretnel barmit customizeolni rajta, mint en szerettem volna akkor felejtos. Egy pelda peldaul hogy nekem gepen hatalmas zenetaram van, nagy reszben lossless, igy gondoltam nem fogok elofizetni spotifyra hanem szepen csinalok egy tobb szaz szamos gyujtemenyt telefonra is. Mar eleve az tul van bonyolitva, ahogy zeneszamokat tudsz ituneson keresztul rapakolni, az alap zenelejatszonak pedig koze sincs a lossless zenehez, kiveve persze ha itunesbol veszel ra zeneket meg albumokat. Le is szedtem gyorsan egy masik lejatszot ami akkor a legjobb ingyenesnek tunt, es tudott losslesst kezelni, viszont a lossless ott sem volt egyszeruen megoldhato, a lejatszo csak fajlkent latja a lossless szamokat, szoval olyat hogy egyben album meg normalis lejatszasi adatok kijelzese el is felejthetsz. Es ez most csak egy apro pelda a sok faszsag kozul amivel szinte nap mint nap megszenvedek, mar az eladast is fontolgatom emiatt. Ezek ellenere nem rossz telefon egy nagyon fapados usernek, de aki a nagyon minimalisnal tobbet szeretne a rendszer belsejeben matatni az gyorsan felejtse el az Apple termekeket.

Köszönöm,lehet,hogy ezt olvasva Samsungot veszek.
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
Persze tudtam en nagyjabol hogy mire vallalkozok amikor megvettem, csak nem gondoltam hogy bizonyos korlatozasok ennyire fajni fognak kesobb. Ott akkor ugy tunt hogy az elonyok siman ellensulyozzak az ilyen kenyelmisegi hatranyokat de kiderult hogy szamomra nem, csak ezt akartam kihangsulyozni hogy senki ne essen ebbe a hibaba rajtam kivul. Persze tisztaban vagyok vele hogyha az egesz rendszeredet Apple manufaktura szerint epited fel akkor rengeteg elonyos dolgot kapsz, de itt most szerintem nem ez lenne a helyzet ahogy velem sem ez volt.
"Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless"

Felhasználó
6 éve
sziasztok, avatart csak en nem tudok valtani?

Moderátor
6 éve
Lel nekem se jó, rip
Majd bani javítja valamikor gondolom
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
6 éve
Avatarokat is ellopják mint néha az üzi fal tartalmát :D
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
Samsungon is van kb 9 eszközön theme shop, a többi le van szarva, és van rajta 4 ocsmány téma. A google playes launcherek pedig nevetségesen szarok, vírusos, akksigyilkos rákok, de hát ez az android egyik velejárója. ezt is vedd figyelembe ha testre akarod szabni a telefonod
kléni igazából gyurcsány
«1...607608609610611...681»