«1...550551552553554...681» Új üzenet

Felhasználó
7 éve
StickView v0.1

Na gyerekek, amig StickClicket nem tudom csinalni, osszedobtam nektek egy forum figyelot. Megnyitod, es hagyod csucsulni a bongeszoben, aztan amikor valaki uj posztot ir forumra (levelet es uzenofalat nem nezi), akkor jelzi (elvileg az uzenetek szamat is). Ha megneztetek az uj uzeneteket, a "cool" gombra katt deaktivalja a jelzest. Egy szepseghibaja, hogy elvileg azt is figyeli, amikor torolve lesz poszt, es ilyenkor negativ szamot dob fel. De ez nem bug, hanem feature. :D
És klán fórumot vagy admin részt jelzi?
Cookie_www.kepfeltoltes.hu_.png
▄︻̷̿┻̿═━一
_______/""""""\___________/|
|====((((((((_/#####(((((((((((((((((|====o ░ ▒▓▓█D ░ ▒▓▓█D ░ ▒▓▓█D
|___/ />/;"""|<

Minek a suli?-.-
.Matek = > mire van a számológép?
.Magyar= >beszélni tudok
.Fizika/Kémia = >belőlem úgyse lesz fizikus, kémikus meg duplán
.Biosz = állatokat fölismerem
....Angol/ Német => mire van a Google fordító meg a többi webfordító
.Torna => tudok járni, ha kell még futni is
.Föci =>észak, dél, kelet, nyugat
.Töri = >tudom mi volt tegnap
getbanner.php?n=Yeti

Adminisztrátor
7 éve

Csak az alap forumot, mert ugye nem veszi figyelembe a bejelentkezesi adatokat. Ezert is nem jo levelekhez es uzenofalhoz. De ha az elit/admin resz kommentjei is szamitanak az ossz. kommentszamhoz, azt is.

Felhasználó
7 éve
Csak az alap forumot, mert ugye nem veszi figyelembe a bejelentkezesi adatokat. Ezert is nem jo levelekhez es uzenofalhoz. De ha az elit/admin resz kommentjei is szamitanak az ossz. kommentszamhoz, azt is.

Bani,neked feltalálónak kéne lenned :P
Amúgy egész jó,persze mert segítettem a tesztben:D
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Adminisztrátor
7 éve

Ha nem leszek lusta, megprobalok csinalni egy bongeszon kivul mukodot is. :D Aztan majd a talcarol csipog fel.

Felhasználó
7 éve
Ha nem leszek lusta, megprobalok csinalni egy bongeszon kivul mukodot is. :D Aztan majd a talcarol csipog fel.

Jó,de amúgy ezt megtudnád csinálni klánfórumra is?
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Adminisztrátor
7 éve

"nem veszi figyelembe a bejelentkezesi adatokat" Megnezem mit tehetek.

Szerk.: Csak a kozossegnek is elerheto topicokkal meg lehet. Meg minden inditaskor be kene tenni a linket a klanforumhoz igy: http://stickman.hu/klan/Professional/forum

Legutóbb szerkesztve Banán által


Felhasználó
7 éve
"nem veszi figyelembe a bejelentkezesi adatokat" Megnezem mit tehetek.

Most,hogy itt "párbeszédet folytatunk" látom,hogy StickView jól működik.Remek munkát végeztél,jár a piros pont. ;)
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Adminisztrátor
7 éve
Csak a kozossegnek is elerheto topicokkal meg lehet. Meg minden inditaskor be kene tenni a linket a klanforumhoz igy: http://stickman.hu/klan/Professional/forum

Hasznald egeszseggel. :D

Felhasználó
7 éve

Ha kilépek a stickman oldaláról,akkor is jelez ha ide írnak?(Persze a stickwiew fut.)
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Adminisztrátor
7 éve

Itteni belepestol teljesen fuggetlen.
«1...550551552553554...681»