«1...549550551552553...681» Új üzenet

Felhasználó
7 éve
Most itt a rekord.
Bani,mit kap az első aki végig viszi? :D

Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Adminisztrátor
7 éve

Jogot, hogy a kovetkezo BSC-nel tevezo/tesztelo lehessen, esetleg biro is, illetve kap egy alairt banant, ha valaha talalkozik velem eloben.

+ Orokke emlekezunk a nevere. :D

Felhasználó
7 éve
Jogot, hogy a kovetkezo BSC-nel tevezo/tesztelo lehessen, esetleg biro is, illetve kap egy alairt banant, ha valaha talalkozik velem eloben.

+ Orokke emlekezunk a nevere. :D

Kétlem,hogy azt a "bizonyos 2 ugrást" amit mutattál valaki is hamar megcsinálja.
Az a kombináció ott a végén elég kacifántos és kimondottan nehéz.(Bár nyilván nincs tapasztalat mert még a közelébe se jutottunk XD)
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Adminisztrátor
7 éve
Kétlem,hogy azt a "bizonyos 2 ugrást" amit mutattál valaki is hamar megcsinálja.
Az a kombináció ott a végén elég kacifántos és kimondottan nehéz.(Bár nyilván nincs tapasztalat mert még a közelébe se jutottunk XD)

Nekem sikerult az egyik, es a masik is mashol. A legelejen nem jobbra ugrottam ahol a parkany van, hanem balra. :D Amugy azota eljutottam a sok colop negyedeig. Hari ugyanott tart.

Felhasználó
7 éve
Nekem sikerult az egyik, es a masik is mashol. A legelejen nem jobbra ugrottam ahol a parkany van, hanem balra. :D Amugy azota eljutottam a sok colop negyedeig. Hari ugyanott tart.

Én a végére gondoltam amit mutattál nekem.
Tudod,az a 2 nehéz a finito elött.
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Adminisztrátor
7 éve

Az egyik teszteles kozben, a masik most az elobb. Nem pontosan az, de megcsinaltam ugyanazt az ugrast mashol. (Amugy a sok colop kozepenel tartok.)

Szerk: Az uj rekord valamivel a sok colop elott van, az en rekordom pedig majdnem a sok colop legvege.

Legutóbb szerkesztve Banán által


Felhasználó
7 éve
A kaját lemozgó emberek :D
ez_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Adminisztrátor
7 éve
Yeti halad szep lassan elore a hivatalos rekorddal.

Jomagam a legutolso ugrast leszamitva vegigcsinaltam.

Adminisztrátor
7 éve
StickView v0.1

Na gyerekek, amig StickClicket nem tudom csinalni, osszedobtam nektek egy forum figyelot. Megnyitod, es hagyod csucsulni a bongeszoben, aztan amikor valaki uj posztot ir forumra (levelet es uzenofalat nem nezi), akkor jelzi (elvileg az uzenetek szamat is). Ha megneztetek az uj uzeneteket, a "cool" gombra katt deaktivalja a jelzest. Egy szepseghibaja, hogy elvileg azt is figyeli, amikor torolve lesz poszt, es ilyenkor negativ szamot dob fel. De ez nem bug, hanem feature. :D

Felhasználó
7 éve
Ki kell ám próbálni ;D
11409220_832506756859463_1295606174_n.png
kek hamarabb jelez mint ahogy elmegy az üzenet

Legutóbb szerkesztve PIZZADOX által

SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..
«1...549550551552553...681»