«1...539540541542543...681» Új üzenet

Felhasználó
8 éve
Az még megvolt, annak a berakása után hagytam abba kb 1 hónappal
Mi? eleinte még csak olyanokkal támadott, amilyen unitokat te is használhatsz. Mikkel támad?

Felhasználó
8 éve
Nem tudom, csak videóban láttam mert nem fogom ellehetetleníteni a játékot magamnak
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
8 éve

Felhasználó
8 éve
Valaki francia profkép? Hiányzik innen pár idióta...
QEFPCUtvAwMGVggYEgVQ
QE9ACUtvAwMAAlNPQgVQ
Stickman_Warfare_2012.12.14._13-56-22_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
getbanner.php?n=Zsolt35
Untitlsssed_1_copy.jpg

Felhasználó
8 éve
üzenőfalon már van egy
ő elég sokan van
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
8 éve
Annak legalább van egy kis értelme, a szivárványossal ellentétben. (nem mintha rajonganék érte amúgy)
Tök jó, hogy áthozod az aláírásod az új fórumra, ahol karmának már híre hamva sincs, így az aláírásnak sem. Admin ;)

http://www.youtube.com/skinmonkey77

Felhasználó
8 éve
Nem linkelem az egészet, mert nem vonatkozik rá, de ki nem keresem, mert érthetetlenül írsz
Nos, mindenesetre abban amit leírtál (bocs hogy nem keresem ki) azért azt fejted ki, hogy nem jó, hogy sok a negatív hozzászólás, és nem támogatnak, örülnének hogy vannak ötletek. De most komolyan: szerinted a kritika mi? nagyrészt negatív, mert húdecsúcskirály ötlet nincs sok, tehát negatív. Mivel minden ötlet volt már felvetve szinte, ezért nem írogatunk 24millió ötletet. Örülni meg lehet nekik, de ha már nagyrészt voltak, a legtöbb embernek nem tetszenek, akkor szuper, örülhetünk hogy 1,2,4, 32 új hozzászólás van a fórumon, aminek semmi eredménye. Nem lelombozó akarok lenni, de szerintem nincs sok értelme újabb ötleteket felvetni már itt.

Felhasználó
8 éve
Nos, mindenesetre abban amit leírtál (bocs hogy nem keresem ki) azért azt fejted ki, hogy nem jó, hogy sok a negatív hozzászólás, és nem támogatnak, örülnének hogy vannak ötletek. De most komolyan: szerinted a kritika mi? nagyrészt negatív, mert húdecsúcskirály ötlet nincs sok, tehát negatív. Mivel minden ötlet volt már felvetve szinte, ezért nem írogatunk 24millió ötletet. Örülni meg lehet nekik, de ha már nagyrészt voltak, a legtöbb embernek nem tetszenek, akkor szuper, örülhetünk hogy 1,2,4, 32 új hozzászólás van a fórumon, aminek semmi eredménye. Nem lelombozó akarok lenni, de szerintem nincs sok értelme újabb ötleteket felvetni már itt.
van akiket csak akkor kritizálhatsz ha ennek a feltételnek eleget teszel:
csinály lyobat és kirtizálhac +44444444!
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
8 éve
Már az életben. Itt vicces lenne az, hogy kritizálsz, aztán egy modi/atéma nyitója törli az üzeneted mert hogy nem csináltál még jobbat DX

Felhasználó
8 éve
xcum3xk3qbua87y13nzb.jpg

szegény nép azt hiszi ironizál a kölke, pedig csak megtanult stikmunul
kléni igazából gyurcsány
«1...539540541542543...681»