«1...439440441442443...681» Új üzenet

Elit
10 éve
Gondolom, hogy mindegyik 03.16-ig van tiltva.

Felhasználó
10 éve
Sokáig ott volt az orrom előtt a lehetőség, de csak most jöttem(tünk) rá, hogy így is lehet. Szvsz sokkal kényelmesebb, ha nem kell mindig előhozni a kívánt oldalt, kitakarva vele a másikat.
https://db.tt/M0UYL0JJ
Azt az embertelen fajzatodat! Nem elég, hogy a vacak windows8-ot raktad fel, de még vacakabbul rendezted el a vacak programokat. A vacak VLC-nek felesleges nyitva lennie 7/24, a vacak windows intézőt nem menő használni, főleg nem ilyen kicsiben, főleg nem állandóan. Az oldalakat nézni nem menő kicsiben, ha megteheted nagyobban is. Vacak az egész. :P

10 éve
Hát a mai állapotokat tekintve én ennek is örülök.
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
10 éve
2 amcsi néger rapper és Észak Korea. már csak a klipp miatt is megéri megnézni, mert nem mostanában fogunk ilyet látni.
Egy mondatot nem értek, de érdekes lenne látni élőben, mit építettek fel kínai hitelbőla koreaiak. Ez csak egy turistaútvonal, vagy tényleg ilyen szép ott 1-2 város? (bár ezek a betonvas csodák csak 10-20 évig nevezhetők 'szépnek', de akkor is..)

Szerk.:
Egy-két érdekes épület a fővárosból
a1_2014_1_19_t9t2l1w97d.png

Legutóbb szerkesztve oilohnroc által

Counter Strike-hangpack Stickmanhez:
Letölthető itt

Felhasználó
10 éve
Az ne zavarjon, hogy közel 10 milka koreai éhendöglik. Hülye barom!
Ez nem aláírás, hanem a méltatásod.

Moderátor
10 éve
iceberg.jpg

Moderátor
10 éve
Aki ma este (kb. 6-7 órától kezdődően) szeretne jönni a Counter-Strike 1.6 szerveremre játszani, az írjon pm-et, felveszem skype szobába (ajánlott), vagy csak megadom az ip-t.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
10 éve
Szerintem van néhány kijelölt turistaútvonal a fővárosban, ahol felvonultatják nemzetük büszkeségeit, a lakónegyedeket pedig vidéken bódék, városban meg vasbeton-panelek alkotják.
Még az On the spot:Burmában volt hasonló a helyzet, sőt még arról is volt szó az adásban, hogy aki kamerázik és elkapják, az simán kaphat 10-15 év börtönt is (mármint Burmában), gondolom Észak-Koreában se lehet sokkal rózsásabb a helyzet, ott pl. még a külföldi filmkazettákat is úgy csempészik be:D.

Legutóbb szerkesztve oilohnroc által

Counter Strike-hangpack Stickmanhez:
Letölthető itt

Felhasználó
10 éve
Nem rózsásabb, hanem vérvörösebb.

Felhasználó
10 éve
http://stickman.hu/forum/%C3%96tletek/Interview
Felveti az ötletet, random válaszok, elfogadja a saját ötletét.
Boss ass!
Young bloods, it's all about buckets
«1...439440441442443...681»