«1...425426427428429...681» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Tájékoztatlak róla,hogy ez egy (csokis és vaníliás) piskótából és egy enyhén édeskés sajtkrémből készült torta. Egyáltalán nem undorító,sőt felettébb kellemesen krémes és az ízével sincs baj.Csak azért védem,mert az eredetije,még pár évvel ezelőtt az én ötletem és tervezésem alapján készült.De ha nem hiszed el,kérdezzünk meg egy szakértőt.Mr.Rambo,ön szerint milyen a sütemény? rambo-thumbs-up-brin-f.jpg
minden rossz

Felhasználó
10 éve
Mindenki tudja, hogy bálnapéniszből készült a piskóta, felesleges tagadnod.

Felhasználó
10 éve

mi másból készíthette volna?:oooo csakis fúdzsi.

Legutóbb szerkesztve Albiiiii által


Felhasználó
10 éve
Tájékoztatlak róla,hogy ez egy (csokis és vaníliás) piskótából és egy enyhén édeskés sajtkrémből készült torta. Egyáltalán nem undorító,sőt felettébb kellemesen krémes és az ízével sincs baj.Csak azért védem,mert az eredetije,még pár évvel ezelőtt az én ötletem és tervezésem alapján készült.De ha nem hiszed el,kérdezzünk meg egy szakértőt.Mr.Rambo,ön szerint milyen a sütemény? http://twistedsifter.files.wordpress.com/2013/03/rambo-thumbs-up-brin-f.jpg
Ettol fuggetlenul szarul nez ki xd

Felhasználó
10 éve
Gasztronómiai affektálás transzcendens fokon...
Counter Strike-hangpack Stickmanhez:
Letölthető itt

Felhasználó
10 éve
És hol marad a bálna?
Azt már elfogyasztottam.
Kár volt

Felhasználó
10 éve
Akkor azért vagy ilyen duci o_O

Am kléni,tavaly volt stickman bajnogság vmi teremben amit közvetítettek...Az mikor lesz? :D
D0Orbry.png

Felhasználó
10 éve
Egy bálnaalakú sajtos csipsz... Hmm ha ez piacra kerül Pombermacinak annyi. Vagy ha ez nem tetszik akkor itt a Bálna sajt! Kapható a Tesnyo áruházakban.

Felhasználó
10 éve
Am kléni,tavaly volt stickman bajnogság vmi teremben amit közvetítettek...Az mikor lesz? :D
Semmikor. A bajnokság oldalára is ki van írva, hogy nem lesz Pesten döntő.

Felhasználó
10 éve
...nem lesz Pesten döntő.
Sajnos

Legutóbb szerkesztve david_rossz által

6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪
«1...425426427428429...681»