«1...407408409410411...681» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Nincs sok idő rá.
Hogy gyorsabb legyen,hozok majd én neki :D
D0Orbry.png

Felhasználó
10 éve
Nincs sok idő rá.
Ilyen idegen idejű ideológiával ne fertőzd a nemzeti alkoholista hagyományőrző magyar ifjúságot!
http://www.youtube.com/watch?v=VnNvGOnJ8fw

Felhasználó
10 éve
Valószínűleg elromlott a macskád.
hátezmiez xdd

Felhasználó
10 éve
1390525_559320657471894_463115118_n.jpg?oh=18d9661971dafd65e3fbc03778483e30&oe=526E5624&__gda__=1383063624_f25e0826b20f15958e4c3da1d39c7748

legjobb feloldóképernyő

Felhasználó
10 éve
Tudom, h kurva meno vok, de jo lenne ha most a chelzis nevek utan nem az avataromat kopiznatok :D Mert nem eloszor koszon mar vissza ennek a csajnak a kepe vki mas profiljan. Ugye kedves folottem levo szemely(toroltek a hsz-t), zuzu42 es a tobbiek"? De legalabb ha nem print screenelnetek a profilomat ilyen fos minosegben, es onnan vagdosnatok ki...

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
Most ez a menő, hagyjad már...

Felhasználó
10 éve
Eletuk nincs ezeknek, nem hogy meg a gepet is tudjak alapszinten hasznalni:DDDd
smokeee_www.kepfeltoltes.hu_.png
ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ

Felhasználó
10 éve
Adhatok egy tanacsot? Tudom, hogy kurvara nincs jobb dolgod, mert te is ugyanolyan szuzkocka vagy mint a tobbi par ezer itt, de megtenned hogy magaddal foglalkozol? Nehogy mar egy 14 eves emos kiscsaj akarjon kiosztani :dddd Legalabb nyalas idezeteket nem szarok mindenhova mint te. Igen, sajnalom, hogy ugy adta a sors, hogy neked ilyen szar depis eleted van, de ez nem azt jelenti, hogy maseban kell keresni a hibat, csak hogy az a sajatoddal egyenragon erezhesd azt. De azert birom, hogy istennokent oktatsz itt ki mindenkit alaptalanul. Ha tovabbi pofizni valod van, azt nyugodtan kudjed a citromailemre, azt ugyse olvasom. :*

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
Ugye ezt te sem gondoltad komolyan? Erősen kétlem, hogy akkora istenkirály ász lennél, hogy téged másoljanak. Ki nem szarja le, hogy a te avatarod?! Még, ha a te barátnőd lenne *meghal a röhögéstől* - nyugalom, nem gondoltam ám komolyan, hogy ismered eme szó létezését -, azt mondanám, hogy rendben van. De, te is csak az interneten találtad, mert szwegyolobiccs és az milyen ultramenőmár! Úúúúú! Inkább ülj le nyugodtan a fenekedre és ne legyen ekkora arcocskád, mert ha így folytatod ebből komoly problémáid lesznek - a valóéletben, ha megéled, de kétlem -. Te is egy kukiharcos kaliberű ember vagy, aki nekimegy akár száz embernek is, és ha beledöglik is neki van igaza, mert ő a jani. Ezt tessék elfelejteni kurva gyorsan. És a seggnyalóidat tartsd csak pórázon, nem érdekelnek. :D
Adhatok egy tanacsot? Tudom, hogy kurvara nincs jobb dolgod, mert te is ugyanolyan szuzkocka vagy mint a tobbi par ezer itt, de megtenned hogy magaddal foglalkozol? Nehogy mar egy 14 eves emos kiscsaj akarjon kiosztani :dddd Legalabb nyalas idezeteket nem szarok mindenhova mint te. Igen, sajnalom, hogy ugy adta a sors, hogy neked ilyen szar depis eleted van, de ez nem azt jelenti, hogy maseban kell keresni a hibat, csak hogy az a sajatoddal egyenragon erezhesd azt. De azert birom, hogy istennokent oktatsz itt ki mindenkit alaptalanul. Ha tovabbi pofizni valod van, azt nyugodtan kudjed a citromailemre, azt ugyse olvasom. :*
Ezt nem lehetne pmbe? ..

Felhasználó
10 éve
Es akkor most elengedsz FIFA-azni? lefarasztassz.

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.
«1...407408409410411...681»