«1...400401402403404...681» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Az összes követelésed megvalósítását megtagadom! Ezennel megfosztalak a szólás jogától!

Felhasználó
10 éve
Na ugye, hogy én politikai üldözött vagyok? A kussolás joga engedélyezett.

Moderátor
10 éve
Elftársak, nem ellenetek jöttünk, hanem értetek!
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
10 éve
Kléni 9 büntipontját elnézve a kommancs hagyományokat követitek, és egymást is nyírjátok. Az Úr tartson meg titeket ebben a szokásotokban! ;) A 9 pontommal azért vállalok klénivel közösséget, hogy még véletlenül se érezze jól magát!

Felhasználó
10 éve
hey hitler nem harcolni jöttünk hanem hódítani ;)

Felhasználó
10 éve
Niklo kérésére beraktam a 7. pontot.

Én is szeretlek <3

Felhasználó
10 éve
Csak maradj meg seggeden és nem kell regisztrálnod a sokmilliomodik accodat.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
10 éve
én azt nem értem hogy miért van pár játékos aki beregizik vagy 100 accot?:Pmondjuk pl zuzu42 van egy olyan accja hogy nagysanyi és csak azért regizett be vele hogy klénit bas*tassa

Felhasználó
10 éve
Miért nem magadtól kérdezed meg? Vagy feketepárduc az unokatestvéred haverjának az ismerőse, és neked semmi közöd a Lagyi felhasználóhoz?

Felhasználó
10 éve
én azt nem értem hogy miért van pár játékos aki beregizik vagy 100 accot?:Pmondjuk pl zuzu42 van egy olyan accja hogy nagysanyi és csak azért regizett be vele hogy klénit bas*tassa
Klénit sokan szeretik "zavarni" de mindig ők huzzák a rövidebbet :D Kléni amúgy is (valahogy de arra még nem jöttem rá) tudja kik ál-accosak. Én is néztem ,hogy szűrte mind a 3 multimat :)
Minek irjak ide? Úgysem fogja senki sem elolvasni! Amúgy is hasztalan.
«1...400401402403404...681»