«1...399400401402403...681» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Ha ennyire nem megy a szerkesztés, akkor mit akarsz e téren?
Painttel kitörölheted a segged. A gimp meg a paint.net pedig rohadt egyszerű, ps is max egy hét mire megtanulod pron kezelni.
Tudod, szarból nem lehet várat építeni.
lapozz vissza 2-3 oldalt és meglátod hogy már én is leírtam azelött meg dolan is.
A pillanat amikor saját magadra utalnak, felbecsülhetetlen.

Legutóbb szerkesztve Clitoris által


Felhasználó
10 éve

Felhasználó
10 éve
Sziasztok! Van egy problémám a win7-tel. Pár játéknál, amikor rákattintok az ikonjára nem történik semmi. Néhány mpig mutatja a kurzor, hogy tölt, de végül nem történik semmi. Tudtok rá valami megoldást?

Felhasználó
10 éve
Ez lesz kétségbe vonás: szép volt a hisztis roham.

Felhasználó
10 éve
aki szeretne a következő frag videómban szerepelni mit killelő az irjon nekem üzenetet. A részleteket majd üzenetben elmondom.

10 éve
Káromkodás

A szabályzatban én nem látom, hogy már a káromkodásért is büntetés járna. :|
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
10 éve
Ez esetben nem tudod, hogy mit jelent a netikett.

Felhasználó
10 éve
Kléni! A szégyenfalon nem ártana éles határvonalat húzni a büntetett előéletűek közt, mert vannak egyrészt a köztörvényesek (sértegetők, káromkodók), másrészt ottvagyunk Janival mi ketten POLITIKAIak, akik a klénizmus áldozatai vagyunk, pontosabban a Moderalissimus intézményével kapcsolatban nem pol.corr . tevékenységet végeztünk.
Követeljük Helsinki (1975) szellemében minthogy a társadalom életére veszélyt nem jelentünk a megkülönböztető eljárást, továbbá a priuszunk törlését, Janinak az amnesztiát.
Jani s.k. j_e_l s.k.
a Klénizmus Áldozatainak Szövetsége
kelt, Bp.-Makó, 2013. évi szeptember hó 27-én.


Felhasználó
10 éve
Követelés megtagadva. Következő!

Felhasználó
10 éve
Szabeszt fórummoderátornak! Ingyen sört! Full hd stickmant! A két évvel ezelőtt jelzett hibák javítását! Ne legyen viharos szél a kerékpár utakon! Kérem a 6267 killem vissza! Lehessen ismét 15 dines forte filmet kapni! A tévében a reklámok ne ordítsanak! (f. köv.)
«1...399400401402403...681»