«1...387388389390391...681» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Nem fényeztem semmit,amit leírtam az úgy van ezen nincs mit fényezni."hozzám meg többet ne szólj, mert rohadtul irritálsz" Figyelj öreg..:D mi ezt a vitát a játékban kezdtük el,és én ott is zártam le.Ha nem írtál volna ide fórumra hidd el én többet hozzád sem szóltam volna.Te jöttél fel ide picsogni hogy mégis ki vagyok én stb stb,ez a te sarad megint :D.Azt hiszed te nem irritálsz engem? :) Hogy nem irritál a stílusod,a neved,a személyiséged, az egész ami vagy? :DDDD Az ilyen embereket rühellem leginkább ne viccelj.De rendben,én többet nem írok neked,am se írtam volna,ha meg pofázol visszapofázok ez ilyen egyszerű ez mindenhol így működik :D!Na szevasz okos gyerek :).

Felhasználó
10 éve
Halvány fingod nincs arról, hogy ki vagyok, de gondolhatsz rólam bármit, nem fog érdekelni a véleményed. A játékbeli nevemhez meg végképp semmi közöd se neked, se másnak.

Felhasználó
10 éve
Sajnos nekem sincs fogalmam róla, noha a neved ismerős. Nem írnál te is egy kis bemutatót?

Felhasználó
10 éve
Klénit is beoltják: avagy mondd meg neki Spanczy xD
kl_ni_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja.
Boccs Kléni :D

videó : http://www.youtube.com/watch?v=dU9RUp2oCG4

Legutóbb szerkesztve Forgesz által

getbanner.php?n=Forgesz

Klánom:http: //stickman.hu/klan/KAMUKAZE_KOMMANDO

Felhasználó
10 éve
kukiharcos írta
https://www.facebook.com
Nesze te homár, sok sikert a faszveréshez :3

Nálam is alkotott egyet. :) Szerény személyem eléggé unja az ilyen öntelt ****-okat. Nekem azt mondtad, hogy egyetemre jársz. Szerintem ennyi "ésszel" ami a markodban van azzzal még 5.-ik osztályban is buknál. Mi lenne, ha összeszednéd magad és leszoknál arról, hogy mindekit szidalmazol, pedig te sem vagy náluk jobb ;) Ha mégis valamilyen módon elhiszem, hogy egyetemista vagy akkor légy méltó arra. Köszi :*
QE4VWEtvAwMCXlocEAVR
QE4VWEtvAwMCXlocEwVR
QE4VWEtvAwMCXlocEgVR
QE4VCUtvAwMCXlIbEgVR
QE4VCUtvAwMCXlIbFQVR
QBZGXUtvAwMCBA5EQwVQ

Felhasználó
10 éve
Nincs ennek a gyereknek az egvilagon semmi baja, csak este az asszony nem kezelte le, e miatt kicsit feszultebb a kelletenel, es itt vezeti le a feszultseget. Nezzetek el neki, majd kap puncit, es megnyugszik.
smokeee_www.kepfeltoltes.hu_.png
ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ

Felhasználó
10 éve

Engem 1 hete basztat. Vagy tényleg ilyen hülye, vagy az asszonyhoz kopogtatott a télapó.
QE4VWEtvAwMCXlocEAVR
QE4VWEtvAwMCXlocEwVR
QE4VWEtvAwMCXlocEgVR
QE4VCUtvAwMCXlIbEgVR
QE4VCUtvAwMCXlIbFQVR
QBZGXUtvAwMCBA5EQwVQ

Felhasználó
10 éve
Ki hiszi ezt el? Pinát se látott még, nemhogy nője legyen. Egy ilyennel ki állna le?! :D Inkább hülye, mint frusztrált.

Hallod, ezen szakadtam :D

Legutóbb szerkesztve Blase által

QE4VWEtvAwMCXlocEAVR
QE4VWEtvAwMCXlocEwVR
QE4VWEtvAwMCXlocEgVR
QE4VCUtvAwMCXlIbEgVR
QE4VCUtvAwMCXlIbFQVR
QBZGXUtvAwMCBA5EQwVQ

Felhasználó
10 éve
Csak nekem van alkotmányos jogom arra, hogy mindenkinek baszóljak. nem szeretem, mikor utánozni próbálnak. :<
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Fogytán a popcornom, nem akarnátok befejezni?
«1...387388389390391...681»