«1...385386387388389...681» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Tudja valaki, hogy hogyan lehet indukciós tekercset csinálni?
Egy üveg sörért kapsz a hozzád leközelebbi hulladékgyűjtő telepen. Olcsóbb és gyorsabb, mint megtanulnod az ipart, megvenned a nemritkán többszáz méter rézhuzalt, utána tekergesd mint a fonóban.
Ha a kéziiparban akarsz elhelyezkedni, akkor intarziásnak, hangszerkészítőnek, órásnak stb. tanulj! Ennyi erővel elmehetnél olajtankerre evezősnek.

Felhasználó
10 éve
Azt se tudod mi az az indukciós tekercs, és csak hobbiból csinálom!
VIGYÁZAT SUGÁRZÁSVESZÉLY!

Felhasználó
10 éve
Csaltak, mert arra szavaztak, amire lehet? wtf?!
nem, hanem mert lehet multival is szavazni..

Felhasználó
10 éve
nem, hanem mert lehet multival is szavazni..
Azóta már eljutottam odáig, de nem ez a megoldás.

Felhasználó
10 éve
Ahogy látom elkéstem, de szerintem valami vasgyár lenne jó, ahol vagy tartályban a felforralt fém lenne. Csillám fények mindenhol, csillám részecskeeffektek, pár mászási lehetőség, külső, és belső harcra egyaránt alkalmas lehetne, és még a játék rozsdás hangulatához (höhh) is menne.
Egyszer régen történt az az eset, hogy egy vasműt meglátogató főelvtárs beleesett a kohóba. Ez nem fenyegetés, csak eszembe jutott a szégyenfal kapcsán.

Felhasználó
10 éve
szívesen

Felhasználó
10 éve
And Chelzee win :)
D0Orbry.png

Felhasználó
10 éve
Már semmilyen féle képpen nem tudom angolra állítani a játékot?
Nem vagyok egoista, egyszerűen a legjobb :*
exile_www.kepfeltoltes.hu_.pngBy: SnowFlake

Felhasználó
10 éve
De, átállíthatod angolra az operációs rendszered nyelvét. Nem tudom, modnak veszi-e, de megpróbálhatod a lang fájlok tartalmát is kicserélni.

Felhasználó
10 éve
Jelenleg angol az op rendszer, tudom hogy régen így müködött, de mivel nem játszottam gondoltam modosítva lett valami, de akkor megpróbálom megbütykölni, köszönöm a gyors választ.
Nem vagyok egoista, egyszerűen a legjobb :*
exile_www.kepfeltoltes.hu_.pngBy: SnowFlake
«1...385386387388389...681»