«1...370371372373374...681» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Itt egy kép kléni, és nagyon nem büntetsz senki olyat aki régi tag mi? -.-
Ez is egy rohadt nagy off -.-.
Legyél már olyan kedves babám, és mutasd meg, hol adtam a képen látható üzenetek bármelyikére is büntetést.
Akár hogy nézzük 1 van.
false.

Legutóbb szerkesztve kléni által


Felhasználó
10 éve
Megtorlo, tudod kléni olyan feketemágiát használ, hogy látja az összes accountot az IPdről.

Felhasználó
10 éve
Legyél már olyan kedves babám, és mutasd meg, hol adtam a képen látható üzenetek bármelyikére is büntetést.

false.

Rohadtul nem arról van szó, ha nem arról, hogy amikor odaír valaki egy témától eltérőt, akkor egyből bünteted.
És most is Ower odaírt, és nem is arról amiről kéne, és mégsem büntetted meg.
Miért? :D

Legutóbb szerkesztve kléni által


Felhasználó
10 éve
Teljes mértékben témához illőt írt: hagyd a fenébe a szervert, nem neked lett kitalálva. Ezt mondtam én is, fogalmad sincs, mire jó a saját szerver, szóval ne is foglalkozz vele soha többé. Ezen kívül a moderálás továbbra is az én feladatom, és nem a tied, szóval ne törd a fejed azon, mit miért, és mit miért nem csináltam.

Legutóbb szerkesztve kléni által


Felhasználó
10 éve

Igazából egy társaság összehozására, és CW-zni s ott lehet jobban.

Felhasználó
10 éve
Hogyha normális klánok vannak benne normális tagok nem kell szerver :)

Felhasználó
10 éve
Igazából egy társaság összehozására, és CW-zni s ott lehet jobban.
Előbbihez a Real Life c. játékot ajánlom, utóbbihoz meg köze nincs annak, hogy kinek a szerverét használod (saját még rosszabb is mert lehet gyenge a netje valakinek).

Felhasználó
10 éve
Igazából egy társaság összehozására, és CW-zni s ott lehet jobban.
Tévedsz, semmivel sem nyújt többet a saját szerver, mint egy külön realm a rendes szerveren. Ugyan annyi megadni a tagoknak a realm nevét, mint a saját szerver címét, ha az egyik kiderül, a másik is kiderülne. Ha jól látom, elég sok klánnak sikerült már rendesen lejátszania a CW-ket még az előtt, hogy a saját szerver megjelent volna, és ezek után sem fognak e miatt egy külön szervert elindítani, ha mégis, olyan fogja csinálni, aki ért is hozzá, és veled ellentétben saját maguktól be tudják üzemelni a szervert fél perc alatt. Na, nekik lett az egész kitalálva, és nem neked. Már nem tudom megszámlálni, hányszor írtuk le neked korábban, hogy hagyd az egészet, játssz a rendes szerveren. Ha hasonló ötleteket hozol fel, ne lepődj meg, ha n+1-szer is le fogjuk írni.

Felhasználó
10 éve
Az milyen szar ügy, hogy valaki gyógypedagógusnak készül és a stickmoderátorság a szakmai gyakorlat.
"társaság összehozása" - miattad inkább letagadom, hogy óbudai vagyok.

Felhasználó
10 éve
2szó:Default Gateway.

Következő hozzászoló fogja irni a 400 üzenetet :D

Legutóbb szerkesztve MassaSami által

«1...370371372373374...681»