«1...351352353354355...681» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Vagy: QE5CDUtvAwMCVghOFAVQ

Felhasználó
10 éve
Levi, nem láttad, hogy 17?

Felhasználó
10 éve
méggázabb

Felhasználó
10 éve
Tudtok mást is a nyálas faszkodáson kívül?

Felhasználó
10 éve
Aki 3 éves kor felett mlp-t néz, és van farka, az 1 aberrált köcsög, aki szombaton vonaglott az Andrássyn.
Bocs klényi, ha már leírtam, el is küldöm.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Akkor a kérdés az, hogy miért írtad le? Egyébként a probléma csak az, ha valaki azért szereti azt a sorozatot, mert az menő, és jujjdecukilesz tőle. Én is végignéztem belőle pár részt, és nem olyan rossz az, csak nem nekünk készült.

Felhasználó
10 éve
csúnyán defektesek az ingereid, ha fiú(?) létedre 1 szivárványszínű pónikkal teli sorozat izgalmasabb, mint 1 focimeccs. Nem kell szeretni a focit, de ez azért túlzás.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Nem mondom hogy az MLP jó, de én 3 éve nem bírok végignézni egy focimeccset, annyira unalmas.

Felhasználó
10 éve
Pontosan. Én sem értem minek kell ezen itt veszekedni.
Respect...
D0Orbry.png

Felhasználó
10 éve
A divat meg a mainstream nagyon nem ugyanaz. Nem véletlenül a foci a legnépszerűbb sport a világon, hisz kellően egyszerű, mind játszani, mind nézni, látványos, szórakoztató. Azért, mert itt van 1-2 ember, akinek még ahhoz is kevés az agykapacitása, hogy megértse a focit, arról nem a foci tehet. Robikám. Most, ha a focistákat színészezzük, akkor a bicikliseket gyógyszeres köcsögnek kéne hívni? Ugyanmár.
Szabeszt fórummoderátornak!
«1...351352353354355...681»