«1...322323324325326...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Csakhogy volt ok azért hogy kitiltsák.

Moderátor
11 éve
Pizzadox többszöri felszólítás ellenére sem állt le az oldalon lévő bugok keresésével (és kihasználásával), végül meguntuk.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
1330108995.0832-focista-f.jpg

:* :* :*

Felhasználó
11 éve
Ez a képaláírás a mai focistákat elnézve úgy lenne teljes, hogy: "Példát lehetne venni a focistákról. Futnak, hogy elessenek, bőgnek egy sort és majd a sok önsajnáltatás után felkelnek valamikor, hogy célba érjenek. Vagy nem."

Legutóbb szerkesztve Snacarus által


Felhasználó
11 éve
http://stickman.hu/forum/Ötletek/Medál?u=37063
Na ezért küzdök déliként a négerek (köztük kléni) felszabadításáért. A Haynau-féle kötél-kötél-golyó-kötél... még megy, de a piszkosmunkát végezze a feka az "önkéntesség" alapján (vö. kommunista szombat). Közös moderátori teherviselést! :d

Moderátor
11 éve
Majd ha más is hozzáfér a kódhoz, és ért is hozzá, lesz közös teherviselés. :)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
(Bocs, de valóban már te is egy ifjabb generáció vagy. :d) Egy jó magyar párttitkárból átvedlett tőkés ezt mondaná:
Sapy elvtárs! Nem azt kérdeztem, hogy hozzáfér-e a kódhoz; az sem érdekel, hogy ért-e hozzá; nem foglalkozom azzal sem, hogy a munkaleírásában szerepel-e ez feladatként ön számára; arra válaszoljon miért nem csinálta meg?
(Magyarország, én így szeretlek. Ne menekülj! A vasfüggönyt felhúzzuk, hogy legyen mit ellopni a ...) :d

A mecsetedet rakjátok be a játékba, mert "Totya mondta, lesz nagy balhé".

Moderátor
11 éve
Nincs megfelelően ráncbaszedve a játékba kerüléshez. Plusz most azt sem tudom, melyik vinyón van ... Azon, amelyik a használaton kívüli gépben van, azon, amelyikről minden adat elveszett, vagy a kettő közül valamelyiken, amelyik itt porosodik mellettem a polcon? A laptopon nincs, az már egyszer biztos :)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Elég lesz ennyi foci vs színészet vacak.
and kléni win!

Felhasználó
11 éve
and kléni win!
lefety win, bdsrstnt.
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png
«1...322323324325326...681»