«1...320321322323324...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Megyek a bilettel a tramvaion az alimentaraba de jött a control és kaptam egy amendát.

Felhasználó
11 éve
kocka a láthatáron

Felhasználó
11 éve
hol? nem láttom
sajnos számításaim alapján a mai ugynevezett "kockák" inkább hasonlítanak egy körre mert a sok játéktol már elhályasodnak

Legutóbb szerkesztve Lambda* által

Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
Csak akik sokat játszanak, nem hiába "kocka" a nevük. Mivel annyira sokat nézik a képernyőt, hogy már kockák lesznek ők is. És egy kockafej jobban hasonlít, egy olyan emberre, aki sokat játszik.
Jelenlegi verzió: 2.4.6

Hírek:

PIZZADOX, akit kléni törölt, "valaki" újra regisztált vele, és elméletileg, Chelzii, vagy Szabesz áll az acca mögött!

Felhasználó
11 éve
- Dendo. Szervátiusz Tibor Szabó Dezső szobra jó karikatúra.

- A szégyenfalon a naphoz méltó ünnepi terroradag megvolt.

Moderátor
11 éve
Még csak bele se lendültem. :)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Szociális intézkedésként oszthatnál a gyerekeknek pelust, mert amióta rájöttél, hogy te vagy Szamuely Tibi bácsi reinkarnációja, a kölykök 3x8 alapon fossák össze a billentyűzetet.

Moderátor
11 éve
Csak mert én akartam lenni a hét nácija (aminek Mark sikeresen keresztbetett :( ), nem biztos, hogy rögtön menekülni kell. Tisztességtelen hozzáállást tisztességes büntetéssel honorálok, normális emberekben pedig nem keresem a hibát, ha nem tolják az orrom alá. Summa summarum, "A munka szabaddá tesz." :D
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
A kommunizmus bűneinek nullifikálása 3 év.
Az uccsó mondatban foglaltaknál kevesebbért is kötelet adtak Nürnbergben. ;)
Egyébként tudom, hogy kléni és Márk tették tönkre a fórumot. :d

Felhasználó
11 éve
http://stickman.hu/klan/Elites_of_Nazi_
Az ilyeneket szokták törölni?
Toby is a good boy!
«1...320321322323324...681»