«1...318319320321322...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
A tegnapi cirkuszhoz:
http://www.hir24.hu/szines/2013/03/19/penzert-vasarolnak-nepszeruseget-a-zeneszek/~~fokusz
"A BBC megjegyzi, hogy Justin Bieber azután vált sztárrá, hogy videóit a YouTube-on milliók nézték meg." Aha-aha-aha, Az esti mese végért, álmodjatok szépeket!

Felhasználó
11 éve
Bár ez nem a stickmanhez kapcsolódik, valaki kérem segítsen. Video card driver frissítés kéne, valaki ad linket? Videokártyám neve:

Radeon X300/X550/X1050 Series (Microsoft Corporation - WDDM)

Ui.: Moderátorok, légyszives ne töröljétek

Felhasználó
11 éve
http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx Hajrá! Mivel nem mondtad, hogy pontosan milyen a kártya, milyen Windowsod van...
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Felhasználó
11 éve
Napot!
A kérdésem, connectelek a játékba megunom az egyik csapatot reconnectelek a másik teamba, de akkor csak én vagyok egyedűl a szerveren, mármint senkit sem látok, nem mintha éjjel-nappal a játékon függnék, de azért úgy gondolom ez nem normális, és a gépem sem egy régi darab, légyszíves ne találgatást írj, mert mindent próbáltam, az írjon aki tapasztalt ilyet!

Felhasználó
11 éve
Nekem is igy volt,ki kell lépj a teljes játékból mindig.
Nekem akkor lett jó mikor betették a routert(lehet véletlen egybeesés):

Felhasználó
11 éve
Napot!
A kérdésem, connectelek a játékba megunom az egyik csapatot reconnectelek a másik teamba, de akkor csak én vagyok egyedűl a szerveren, mármint senkit sem látok, nem mintha éjjel-nappal a játékon függnék, de azért úgy gondolom ez nem normális, és a gépem sem egy régi darab, légyszíves ne találgatást írj, mert mindent próbáltam, az írjon aki tapasztalt ilyet!

A játék újratelepítését ajánlom

Felhasználó
11 éve
Persus:
Ha rútered van, akkor a beállításába belépsz (ált. böngészőbe beírod h 192.168.1.1 és a jsz/felhasználót keresd meg a router honlapján) és ott keresd meg a port forwarding/open ports vagy valami hasonló menüpontot és ott állítsd be 1-30000-ig a nyitott portokat(TCP+UDP). Nem biztos, hogy ez segít, de egy próbát megér.
Ha nem segít, akkor meg tedd újra, vagy valami.
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
11 éve
Ha a router blokkolná a portokat, akkor első csatlakozásra se kéne mennie, nem?

Felhasználó
11 éve
Ebben igazad van. Most elrontottad a gyereknapom.
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Moderátor
11 éve
Még nincs április1.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal
«1...318319320321322...681»