«1...230231232233234...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Ha leszel szíves nem ugyanazt mondani mint a másik, leszel szíves nem okoskodni, és nem faszságokat mondani, hálás lennék. De tényleg mennyi hülye kavarodott már ide... Nem csak te, viszont nem bírom nézni a töménytelen faszságot néha amit odaböffentetek a fórum bármely részére.

Te sem teszel többet az értelmi szint növeléséért, ha elkezdesz nyilvánosan sírni a színvonal csökkenése miatt. A moderátorok elintézik, amit kell, a többi meg nem olyan, hogy ne lehessen fölötte átsiklani. Mindenki nyugodjon meg szépen, és foglalkozzon a saját dolgával (ez Csabikára és minden hasonszőrűre is vonatkozik), akkor a jövőben nem lesznek ilyen jellegű konfliktusok.

U.I.: Irigylek mindenkit, akinek van arra ideje, hogy a stickman.hu fórumán pár 10 éves hozzászólón bukjon ki.

Moderátor
11 éve
A moderátorok elintézik, amit kell

Ha nem az lenne, hogy a moderációk nagyrésze után hatalmas partizán kommenthuszárkodásba kezdetek üzenőfalon vagy bárhol máshol, akkor nem lenne ilyen hisztéria, és talán a nyomorékok nagyrészétől is rég megszabadultunk volna, de így meg semmi kedve meg energiája az embernek, hogy egy offhullám törlése után még vitatkozni is kelljen ugyanarról, amiről több éve pofázunk (vagy éppen levan írva szabályzatba) és próbálunk veletek megértetni.

Legutóbb szerkesztve Mark által

[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Te sem teszel többet az értelmi szint növeléséért, ha elkezdesz nyilvánosan sírni a színvonal csökkenése miatt. A moderátorok elintézik, amit kell, a többi meg nem olyan, hogy ne lehessen fölötte átsiklani. Mindenki nyugodjon meg szépen, és foglalkozzon a saját dolgával (ez Csabikára és minden hasonszőrűre is vonatkozik), akkor a jövőben nem lesznek ilyen jellegű konfliktusok.

U.I.: Irigylek mindenkit, akinek van arra ideje, hogy a stickman.hu fórumán pár 10 éves hozzászólón bukjon ki.

Azért jól esett. És tudom hogy nem teszek jobbat. Most az hogy te vagy nem olvasod annyit a fórumot, vagy immunis vagy a gyökérségre, az a te dolgod, nekem most már szúrja a szemem a sok hülyeség, sajnálom. Ezzel a véleménnyel pedig (elvileg) nem vagyok egyedül.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Az Inad okosnak akar látszani című szappanopera 82575. részét látták. Most következik a sporthíradó ifj. Knézy Jenővel. (Reméljük sikerült betartani a 10 éves tervet, és végre már nem botchol annyit adásonként)
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Yay, ez az enyém :D

Legutóbb szerkesztve Jib által


Felhasználó
11 éve
Versenybe vagy vele ízlés terén a meridáddal :D

Felhasználó
11 éve

Felhasználó
11 éve
AsaAkira
Hát ezen beszartam
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
11 éve
Baszott furcsa ízlésed van... :S
<3

Felhasználó
11 éve
Tudnatok ajanlani egy norm hangrogzitot windowsra?
«1...230231232233234...681»