«1...229230231232233...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
*5, engem ne felejts ki!!! :p
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
11 éve
Szolgálatra jelentkezem.:P Jó, én mégcsak Derp vagyok xdddd

Legutóbb szerkesztve HazardouS által


Moderátor
11 éve
Kis aranyosak. Azért egy icipicit kurvamessze álltok az elismert "troll" megnevezéstől. ;)
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Mindenki tudja, hogy az egyetlen troll a fórumon az kléni, ki más törölnék a killeket?

Felhasználó
11 éve
a troll megnevezéstől tényleg messze állnak... hálisten

Felhasználó
11 éve
Kis aranyosak. Azért egy icipicit kurvamessze álltok az elismert "troll" megnevezéstől. ;)
Ja, majd ha fele olyan magas szinten, és fele annyit trollkodnak, mint én, talán hívhatják magukat trollnak. :D addig felejtős. Fórum 4-5 jelentős troll van/volt Ádám, Dani, klényi, én. meg még volt vki. :<
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
a troll megnevezéstől tényleg messze állnak... hálisten

Ha leszel szíves nem ugyanazt mondani mint a másik, leszel szíves nem okoskodni, és nem faszságokat mondani, hálás lennék. De tényleg mennyi hülye kavarodott már ide... Nem csak te, viszont nem bírom nézni a töménytelen faszságot néha amit odaböffentetek a fórum bármely részére.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Most akkor szigorú, vagy elnéző vagyok? :|

Legutóbb szerkesztve kléni által


Felhasználó
11 éve
Te mióta vagy elnéző?max leszarod :D

Moderátor
11 éve
Szerintem mindannyian kapjátok be.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal
«1...229230231232233...681»