«1...140141142143144...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Ideje lenne már hozzászokni ^^
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
http://www.youtube.com/watch?v=6x9kvtBgds8&feature=player_embedded#!
Emberek, ezt meg lehet csinálni bármilyen programmal így?
Ide mit kell írni?

Moderátor
11 éve
Bármilyennel nem, de bármilyen videóvágó, effektező programmal könnyedén.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Télleg könnyedén megoldható
Itt jártam nem rég!!! Ezt ne feledd!

134789603124634804.gif

Moderátor
11 éve
Hát könnyedén nem, mivel jópár apró részletre figyelni kell, de tényleg megoldható.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Akkor valószínűleg fake. :D
Ide mit kell írni?

Felhasználó
11 éve
Abszolút egyértelmű, hogy fake. Ugye nem merült fel benned, hogy valós?

Felhasználó
11 éve
A Sennheiserel vannak a legjobb tapasztalataim, az AKG-t felejtsd el, hülyeség annyi pénzt kidobni (az olcsó darabok pedig átlagosak). Szerintem egy Sennheiser hd 201 bőven elég ilyen célra, bőr van rajta, úgyhogy a fejed sem fog kivörösödni ha netán érzékeny vagy a kőolajra.

Ha lehet egy szavam, akkor ne ilyet vegyél többezerből.
7k+ forintból lett egy fülesem, ami nem tart valami jól, nem olyan jó a szigetelése és emellett nem is valami hangos.Hangminőséget ha érzésbe kéne mérnem, akkor olyan jó, vagy felsőközepes.
Nem mondom, hogy rossz, de eddig olcsóbb kategóriákban több jobb fülest is vettem már,mint ez.(ráadásul az ~5 méteres kábel csak különleges esetekben jön jól, egyébként csak zavaró) //csak személyes vélemény
Egy másik 10 ezres (márkás) fejhallgatóval is úgy jártam, hogy pénzvisszaváltás lett belőle, mert a balansz hallhatóan el lett b...va.
Igazóból próba cseresznye, ha teheted, menj olyan boltba, ahol vevőszolgálatot nem kímélve végighallgatod az összeset.
Ami nekem bejött, az a Panasonic XBS (xbass-es) család, Philips, Technika (teszkó 990ft, de nagyon megérte, vettem belőle 2-t is).
Ha már van 10-20 ezred rá, abból inkább vegyél több viszonylag olcsóbb fülest, mint kockáztatva egy drágával és így buszra, otthonra + tartalék is maradhat 1-1 darab.

Sokszor nem is a márka számít, mert nagy százalékban ugyanabból a gyárból van (szó szerint), vagy akár ugyanaz is van benne, csak át van címkézve a drága is és az olcsó is.
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
11 éve
Az ilyen szűzkockákat, akik teleb*sszák a profiljukat valami nők képeivel, meg mindenféle gif-el, azoknak lehetne törölni a profil leírásukat.
Eddig ezek vannak: carbon, sas05.
Carbon és sas05 ugyanaz a személy, nem tom feltűnt-e. :P Egyébként meg, ha törli valamelyik moderátor a profilját, jön az anyázós, aztán a bocsánatkérős levél tőle. :D
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
Nem igen értem, miért kéne törölni. Azt rak ki, amit akar, ameddig az a szabályokba nem ütközik. És kétlem, hogy az beleütközne valamilyen szabályba, hogy kirak a kedvenc nőjéről pár képet. Meg amúgy is, ilyen profillal csak az értelmi színvonala mutatkozik meg.
Szabeszt fórummoderátornak!
«1...140141142143144...681»