«1...141142143144145...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Abszolút egyértelmű, hogy fake. Ugye nem merült fel benned, hogy valós?
Most miért ne? :D
Ide mit kell írni?

Felhasználó
11 éve
érett emberre vall a címadás
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
11 éve
Hidd el, ötször olyan érett, mint te. ;)
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
Hiszem, hogy csak a reakcióközeg váltotta ki belőle.
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
11 éve
Lehet csak Hammerét másolta.

Felhasználó
11 éve

Végre valaki linkelt belgát. Ideje volt.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Végre valaki linkelt belgát. Ideje volt.
Belga - Csoki, Egy két há, Királyok a házban, Kavboj
kedvenceim voltak.. :)
HAJRÁ EGER, LEGYEN VILLANYFÉNY A STADIONBAN!!!!!!!

Felhasználó
11 éve
Egy "látvány" kapcsán. Tudom idegenszívű vagyok, de... és egy nagyon súlyos "de" következik: Nagy-Magyarország térképéhez nem a kis, hanem a magyar királyság középcímere "illik" (rajta Horvátország, Erdély, Fiume, Szlavónia stb. címereivel). Fiume magyar volt Mária Teréziának köszönhetően, de Horvátország nem. Más a területi fennhatóság, és más a perszonálunió (1091). A 100% magyar pedig... nos, finoman fogalmazva az 1910-es népszámlás adatait figyelembe véve "merjünknagyothazudni" kategória, azóta romlott a helyzet.

Felhasználó
11 éve
Sosem volt full magyar, de ezt nem lehet elmondani a nagymagyaroknak.. Hazudsz gyaur..
Megjegyzem, hogy andriska korába volt valami "bánk".. a mi bán-k..
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
//a második fele már nem egészen az előbbiekhez csatlakozik.
Ja, a horvátoknak volt külön belügyminiszterük a bán és megőrizte függetlenségét, mellesleg főként tótok lakták, de azért nem mindenhol (és mindig) volt sok betelepült. A török támadások idején menekültek át ide nagy számban(balkánról, vagy keletről, nem tudom), illetve a Mária Terézia idején, meg persze aki beházasodott, ésvagy mondjuk felvette az ortodox vallást annak a nemzedékei már románnak vallhatták magukat(persze fordítottjára is van bőven példa). Hogy a szétcsatolás után hogyan fojtották el az embereket, hogyan olvasztották őket be, arról már ne is beszéljünk.

Nem értem miért baj a nagymagyarkodás..le kell nyelni bizonyos tényeket - amire sok hungarista sajna nem képes - , de szerintem jó, ha az ember tiszteli a hazáját, hagyományait és az ismert fennálló gondok ellen megpróbál valahogy küzdeni, vagy legalább megismerni azokat. Sok helyen már tahóság számban megy a globalizációval ellentétes szemlélet.

Sajna nem én vagyok az az ember jelenleg, aki megtudná váltani a magyar kultúrát, igazából nem is tudom még, miként lehetne elindulni ebben az irányban.
Szerintem ez érdekes téma: hogyan lehetne levetni kicsit a nyugati kultúrát úgy, hogy még önmagad maradj, ne legyél a tömeg szemében kettyós (féleszű) és mégis visszatérj a gyökereidhez?
Ha valaki elolvasta ezt és persze van róla véleménye, annak érdekelnének az ötletei:)

Például engem érdekel a töri, a monda-, népmese- és motívumvilág, kárpát-medence kultúrái, de a néptánc, népdalok, ilyenek nem hoznak lázba.De például az se dob fel, hogy 10 ezer forintért marketinget csinálnak a gépvarrott-kalocsaimintás az egyébként 2000ft-os kínai gagyiból.
//gondolom nem sokan veszik ezt a kisregényt komolyan, de érdekes lesz, hogy a nagyvilág hogyan kebelezi be szépen lassan, párszáz év alatt a kisebb-nagyobb népeket vagy legalábbis a múltjukat és a személyiségüket, miközben az ideális modern világkép éppen a személyiség kiteljesedéséről szólna.
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.
«1...141142143144145...681»