«1...107108109110111...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Tényleg érdekes, hogy egy OFFTOPICra nem vonatkozik az off szabály.

Eztet rakhatnád az ötletekhez is! :D
Ezt írtam ide, ne legyen vele bajod.

Felhasználó
11 éve
Miért lett Rőzi olyan rangú, mint én, közbe meg én egy segg vagyok, ő meg veterán?
Ez olyan mintha Kurt Cobaint összehasonlítanánk SP-vel vagy valamelyik díszhomárral.
RŐZI FOR PRESIDENT!


ijk... :)

Felhasználó
11 éve
Miért lett Rőzi olyan rangú, mint én, közbe meg én egy segg vagyok, ő meg veterán?
Ez olyan mintha Kurt Cobaint összehasonlítanánk SP-vel vagy valamelyik díszhomárral.
RŐZI FOR PRESIDENT!

U cant be fuckin serious.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
Hé mindenki!

Gondolom emlékeznek még rá páran, hogy régen (régi honlap-régi fórum időszakban) mennyivel jobban támogatva volt az új játékosok fejlődése. Gondolok itt például a StickMagazinban, StickBlogon található fegyverleírásokra, illetve a néhány klán (Betonkezű, PRO) által tartott "tanításra", ahol az újoncok a profibbaktól tanulhatták meg egy-egy fegyver kezelését. Sajnos StickBlogon nincsenek vannak már ilyen témájú bejegyzések, a régen oktató játékosok nagy része pedig már szögre akasztotta az egerét. Mivel azért a fegyverek alakítgatva lettek időközben, arra gondoltam, hogy újraszervezhetnénk az oktatórendszert. Ma is nagy divat lequadlámázni az ellent, szerintem így tehetnénk a legtöbbet azért, hogy a játék még színesebb legyen.

A megvalósítás: mivel egyesével betanítani minden jelentkezőt elég fáradságos munka, arra gondoltam, hogy fegyverenként csinálnánk egy-egy videót, amiben elmagyarázzuk az alapokat, és ötleteket adunk. Ezután a legjobb skillfejlesztő már úgyis maga a játék, illetve az 1v1. Ha a játékos megakad valamiben, vagy finomítani szeretne a technikáján, akkor egyszerűen csak megbeszélnének egy időpontot az oktatóval és realmon tudnának közösen is gyakorolni. Persze ha nincs sok tanulni vágyó kezdő, akkor a videók ötletét el is vethetjük, és maradhatunk a klasszikus módszernél.

Én magam is tudnék okítást vállalni, M4, MP5, MPG fegyverekkel, de magamban kevés vagyok, illetve nálam tapasztaltabbak is akadnak bőven, szóval ehhez a projekthez keresnék önkéntes oktatókat. Tehát aki késztetést érez magában, vagy egyszerűen csak jónak tartja magát egy fegyverrel és szeretne segíteni másokon, az jelezzen. Jelentkezés lehetőleg pm-ben, hogy a fórumot kíméljük, ide csak a további fejleményeket szeretném kirakni (ki milyen oktatást vállal, videók linkje, stb.).

Felhasználó
11 éve
A videós ötlet tetszik, de én béna és leginkább lusta vagyok ilyenekhez, de remélem valaki megcsinálja! :D
Ide mit kell írni?

Felhasználó
11 éve
Én tudnék tanítani szerintem, és szeretnék is, csak ezzel azaz egy probléma van, hogy videózás közben lemegy az fps-em 10 alá, szóval ez nem olyan jó mulatság. :/ De realmon ha kell, akkor tudok segíteni, főleg law-ba. :)
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
Régi fórumon a pro rehabjánál is voltam párszor azért, hogy elmondhassam, hogy ez szerintem hülyeség és most se változott a véleményem :P. De ha érzitek a késztetést, hát hajrá.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Hál'istennek már nem jössz a fórumunkra. :P
Ide mit kell írni?

Felhasználó
11 éve
Tudom, de remélem nem teszi. :D
Ide mit kell írni?
«1...107108109110111...681»