«1...101102103104105...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Most komolyan, köpjek be mindenkit, aki moddal szerez killt, vagy abbahagyjátok?
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Nyugodtan, adjatok csak kléninek munkát ^^
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
Még két napig várnotok kell, de aztán jöhet a névlista.

Moderátor
11 éve
Nem kell rádhagyni a munkát. Töröljük a picsába az accokat.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Most komolyan, köpjek be mindenkit, aki moddal szerez killt, vagy abbahagyjátok?
Ez mekkora rasszizmus! Most mi a baj a megélhetési killszerzőkkel? Bezzeg a fehérgalléros mutiacc-bűnözés nem érdekel, mi?

Ha lehetne kérni maci alapon történjen a buli.

Felhasználó
11 éve
Ez mekkora rasszizmus! Most mi a baj a megélhetési killszerzőkkel? Bezzeg a fehérgalléros mutiacc-bűnözés nem érdekel, mi?

Ha lehetne kérni maci alapon történjen a buli.

Okosan kell feketén dolgozni, ha okosan csinálták volna és nem ilyen feltűnően, akkor megúszták volna ;).
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Régebben úgy volt ha valaki modolt (módosított) valamit, majd ölt a játék ledobta, s nem régiben bejött a jelenlegi "modrendszer", hogy modban lehet ölni anélkül, hogy ledobna, és külön realmra, szerverre dob, nem azt mondom, hogy ott kell ölni, de lássuk be van rá lehetőség amit pár ember ki is használt, ha van használják ki, mindenki a pontra megy, s ezt a lehetőséget, mely adott ki is használják, de szerintem nincs is ilyen szabály, hogy nem szerezhetsz modon killt, javítsatok ki, ha nem így van.

Felhasználó
11 éve

Megsúgom, volt már emiatt büntetés, tehát íratlan szabály, hogy nem a modon szerzed a killeket. Vagyis, szerezhetsz modon killeket, de ne úgy hogy oda áll eléd a gyerek és lelövöd, hanem küzdjél meg érte, mintha nem modon játszanál.
Young bloods, it's all about buckets

Moderátor
11 éve
Nem szándékosan lett tervezve, hogy moddal adjon killt. Ennek megvan az előnye és hátránya is. A régi rendszerrel nem lehetett ölni, de voltak olyan modok, amik pont emiatt voltak használhatatlanok. Itt sajnos sok a visszaélés, amit nem lehet szó nélkül hagyni.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
11 éve
Akkor Alex tegye mod realmra a "...A killjeid nem számítanak..."
De tételezzük fel felmegyek a kp2 re, s azzal szórakozom, hogy xy nevű játékost lelövöm,mert azzal szórakozom, hogy már a végén van s én akarok győzni, és emiatt megbüntetnek?, vagy a Hellmodra megyek ölni?
Akkor régen úgy volt, hogy realmon adta a pontot, most nem, de modban adja, nem tudom direkt lett-e csinálva, de akkor miért nem lett kivéve?
«1...101102103104105...681»