«1...99100101102103...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Esetleg annyit tudok tenni, ha összegyűlik még annyi ember, hogy indítok egy új bajnokságot.

Legyen vigaszág, ahol a kiesők az új jelentkezőkkel találkoznak. Ezzel nem lenne szükség annyi új csapatra (4-el már ki lehet hozni matematikailag, sorsolással csinálsz belőlük egy-egy négyes csoportot és 3-1-0 rendszerben játszanak egymással, aztán a 2-2 legjobb rögtön az elődöntőbe jut). Plusz akkor még szuperdöntőt is lehet csinálni, ahol a bajnokság győztese a vigaszág győztesével játszik (ha van rá igény, de végül is miért ne lenne).

Felhasználó
11 éve
Legyen vigaszág, ahol a kiesők az új jelentkezőkkel találkoznak. ... Plusz akkor még szuperdöntőt is lehet csinálni, ahol a bajnokság győztese a vigaszág győztesével játszik (ha van rá igény, de végül is miért ne lenne).[/quote]
... és akkor egy kieső meg is nyerhetné a (szuper)bajnokságot. Egy így nem kifejezetten kóser.

Moderátor
11 éve
Legyen vigaszág, ahol a kiesők az új jelentkezőkkel találkoznak. Ezzel nem lenne szükség annyi új csapatra (4-el már ki lehet hozni matematikailag, sorsolással csinálsz belőlük egy-egy négyes csoportot és 3-1-0 rendszerben játszanak egymással, aztán a 2-2 legjobb rögtön az elődöntőbe jut). Plusz akkor még szuperdöntőt is lehet csinálni, ahol a bajnokság győztese a vigaszág győztesével játszik (ha van rá igény, de végül is miért ne lenne).

Erre én is gondoltam, de egyelőre maradjunk a jelenleginél.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
11 éve
... és akkor egy kieső meg is nyerhetné a (szuper)bajnokságot. Egy így nem kifejezetten kóser.

Valószínűleg ha Arisztid kiesik a csoportkörben, mert kikapott Taszilótól, Izidor viszont a döntőben megveri Taszilót, akkor Arisztidnek nem lesz olyan sok esélye Izidor legyőzésére. Ha viszont elküzdi magát odáig, és igenis megteremti magának a lehetőséget, miért ne lehetne? Az emberek szeretik a meglepetéseket.

Moderátor
11 éve
A bajnokság versenyzőit kérem a meccsek lebonyolítására. Ahogy már azt írtam, a csoportból mindenki, mindenki ellen játszik. A meccs után mindkét csapatból 1-1 ember küldje pm-ben az eredményt! Szeretném a továbbiakban skypon intézni az ügyet, továbbá elérhetőség szempontjából is jobb lenne. Kérek mindenkit legyen aktív ott is.
Skype nevem: Krisz4002
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
11 éve
tomi.png

Felhasználó
11 éve
Hazudik. Kamatra odaadná bármi is legyen.

Felhasználó
11 éve
Pénzről, szóval ez talált :D
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
Asszem' el lett pofázva, hogy a versenyeket privátban vagy offban tessék intézni, de itt is a privát részt támogatjuk. ERŐSEN. Ne csodálkozzon az, aki témát nyit, hogy pontot kap.
Nuff said
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
Kérdezz-felelünk helyett ide.
K(edves)Zubbony!
A pc-t összevetni bármelyik játékkonzollal ritka nagy hülyeségre vall. Ugyanis a konzoloknál van egy hardware, amire a programozók optimalizálják a játékokat; ellenben a pc más világ: itt negyedévente új, erősebb vasak jönnek ki, ezért a (játék)fejlesztők szarnak mindenre és mindenkire. Ez is az oka annak, hogy haldoklik a pc-s játékpiac, mert a többség baszik megvenni egy fos játékért egy atomreaktort. (lásd az index cikkét az 1 milkás gépről -ők is könnyen vírítanak kölcsöngéppel :p)
«1...99100101102103...681»