«1...7374757677...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
a rekord változását írtam le, nem mindenkinek külön-külön a rekordját, azt leszarom, meg kb. mindenki, higgyétek el. krisz 2xxxet ölt EGY NAP ALATT, nem egyhuzamban 3-4et.

Felhasználó
11 éve
Ha sikerül vissza szoknom az mpg-hez akkor megcsinálom vele az 1000-t is.. Vagy 1500-t.. Csak 1 év kihagyás után... >.< Majd egyszer.^^

Felhasználó
11 éve
Az enyim a régi gépemen volt :/ .Tudtam,hogy fel kellet volna toltenem valahova...
Én meg újraraktam és elveszett...
Szerintem a helyszínről nem kell sokat beszélni.;D
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl <-2012-ben játszódik a 30km-es területű 'Zóna' nevű helyen.
S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky <-A fenti előzménye
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat <-"2. rész"
Aki el akar menni Pripjaty-ba az ne játssza ezt a játékot mert még meggondolja magát.;D

Pripjaty... '86.
R.I.P. many people.
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
www.youtube.com/watch?v=LgZWJsscGJ4 itt egy videó rólam
♥ 9gag ♥

Moderátor
11 éve
Szerezz be egy nagyobb sebességű kamerát (vagy legalábbis a készítő), mivel az alacsony FPS miatt a lassított felvételek nagyon gázul néznek ki. Amúgy van benne pár látványosabb jelenet, de lehetne jobban komponálva. Grat neked a "mutatványokhoz", meg egy hangyányi dícséret az "operatőrnek" is jár.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Helyes válasz. /mondjuk pont ugyan így van leírva a megoldás ott, ahonnan szedtem. :D nevermind/
Strynox is helyesen válaszolt, de ő legalább nem volt ilyen disznó lusta, és saját maga megfogalmazta, nem csak kimásolta a megfejtést, egy más oldalról..
"There is only one way to become champion; never fucking lose."

Felhasználó
11 éve
Ja, ezt most nem néztem másik oldalról, amúgy a válaszom az csak így spontán jött... :D
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
most, hogy végre be tudtam lépni, először is letojom, másodjára pedig itt egy link, hogy mivel foglalkoztam, amióta abbahagytam a sticket :D
https://www.facebook.com/tastesandharmonies
antifáccsésoknak (amit nem díjazok, mert kell az a hülye like a statisztikák miatt! :D):
https://www.youtube.com/watch?v=E4aTR40dEU0&feature=player_embedded

Felhasználó
11 éve
Nem rossz. :)
Ide mit kell írni?

Felhasználó
11 éve
Ja, ezt most nem néztem másik oldalról, amúgy a válaszom az csak így spontán jött... :D

ŐŐ automatiksan a végéről kezdtem el nézni a válaszokat, így strynox megfejtésével nem is találkoztam. sryz :S
«1...7374757677...681»