«1...568569570571572...681» Új üzenet

Moderátor
7 éve
hatalmát.
sose láttam nála annyit
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Adminisztrátor
7 éve
Fontos:
Latod, megint azt hozod fel, hogy eddig csinaltad, de xyz. Akkor csinald most is, ezt mondom folyamatosan. Ha egyszer ment, menjen megint.

Nem annyira fontos:
Amugy jah, ha nem ertesz valamihez ne azt csinald. A regiek azert csinaltak amit csinaltak, mert erdekelte oket. Voltak akik ezert is kaptak moderator/admin jogkort, pledaul Bolint. De lenne ezeregy dolog amit csinalhatnatok igy is. Rendezzetek le kozos jatszos esemenyeket, latod, meg harcos is kepes ra. Moderatorkent legalabb egy official cimket lehetne ra csapni. Vagy forumos jatekokat tartsatok. Vagy versenyeket. Vagy kerdezz-feleleket mondjuk egy moderator eletebol. Nem nehez kreativitast talalni a meglevo eszkozeitekhez.

A 99% es 1% dolgot ugy ertettem, mint jury-nullification. Sajnos torvenytelen beszelni rola, de utanajarhatsz. Kb amikor nem a torvenynek van igaza, hanem az embernek. Nem korabbi akcioimat akartam vedeni vele. Amit akkor irtam reszben egyet ertek vele. Nem attol lesz jo a beszelgetes, hogy minden egyes dolog temabavag, hanem hogy fejlodik a beszelgetes egy iranyba. Meg ha nem is egy tul okos hozzaszolas, legalabb kontribucio. Nyilvanvaloan a spam spam a flame flame az off meg off, de ha egyszer tobb ertelme van, hogy ott egy viszonylag temabavago komment, mint hogy ne is legyen semmi, talan a kisebbik rosszat kell valasztani - mert ebben az esetben kesobb akar jo is csirazhat belole.

Szerk.:
Ha jol emlekszem errol volt szo akkor:
Offolás

Es ugyan tragar, de a temaban fejti ki a velemenyet. Nezz ra a topic cimere, eredeti kommentre, es a szoban forgo kommentre. Ha nem a temahoz illeszkedik, kerdezem, mihez? Milyen temaju, ami nem tartozik az addigi beszelgetesbe?

Legutóbb szerkesztve Banán által


Felhasználó
7 éve
A legszívesebben én se szólalnék meg, de muszáj. Nem tudom, hogy itt az emberek honnan veszik azt, hogy én itt bármit is viccnek szánok, miközben én igazából próbálok rájönni dolgokra, mintpéldául arra, hogy hogy lehet megszerezni a precíziós... rangot! A MarciKrák az pedig még eléggé kezdő, ezért még nem ismeri annyira a szabályokat, így előfordul hogy vét a törvény ellen! Ezra meg hát valószínűleg jól érzi magát a bőrében, így úgy érzi, hogy ő nyugodtan szegheti meg a szabályokat. Ilyen is van!
getbanner.php?n=Emerald13

Adminisztrátor
7 éve
precíziós...

Nem lehet. Egy vicc volt regen egy moderatortol valszeg.

Szerk.:
Areb, kicsit beleszerkesztettem az elozo posztom vegebe.

Legutóbb szerkesztve Banán által


Felhasználó
7 éve
Hogy van törölve az account, amikor most is megtalálom?

Moderátor
7 éve
MarciKrák az pedig még eléggé kezdő
régen is játszott más néven, történt egy 1,5-2 éves kihagyás és úgy tért vissza a játékba
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
7 éve
régen is játszott más néven, történt egy 1,5-2 éves kihagyás és úgy tért vissza a játékba
Értem.
getbanner.php?n=Emerald13

Moderátor
7 éve
+a rang kérdésedre a válasz:
http://kephost.com/images/2017/01/15/Vagolapkep2017-01-15144854.png
lentről fel
Én voltam. Játékban valami lehetetlen messziről leszedett és mondtam, hogy kinevezem precíziós margarétaspermienspriccenobergruppenführerré. Kérte. Megkapta.

Legutóbb szerkesztve Doxxy által

Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
7 éve
Hát ehhez bizony ügyességtől kezdve szerencséig minden kell.
getbanner.php?n=Emerald13

Felhasználó
7 éve
Ha beleszólhatók akkor én is írnék pár szót.
1. Teljes mértékben egyetértek banánnal (ha ennyire unatkoztok akkor legalább ne itt éljétek ki az unatkozásotokat).
2 Ha szennyozik mindenki mindenkivel akkor csak azt érjük el vele hogy még ennél is kevesebben leszünk.
3. Jól teszi banán hogy megpróbál tenni valamit a játékért( és a közösségért, próbáljunk mi is így tenni).
Köszönöm csak ennyit akartam.
«1...568569570571572...681»