«1...380381382383384...681» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
azbíztos, félnikőltőle
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
Én csak nevetek.. ::D:D:D:D::D:D::D:DD:D:D:D:DDD

Felhasználó
10 éve
tetúlerősvagy
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
Kléni gyere vissza hozzánk ;( :)
D0Orbry.png

Felhasználó
10 éve
Ja, nagyon hiányzol nekünk.::)

Legutóbb szerkesztve Missh által

avatar.jpg

Felhasználó
10 éve
:p de minden offolva van -.-
D0Orbry.png

Felhasználó
10 éve
Álmodba JEl.
Idén én nyerem meg le van zsírozva Bolintal.
Ja és hogy ne legyen off,szerintem legyen.
Sasolj má' kisbarátom! Nagyon kevés vagy itten a kill és medál oligacsiáddal. Aszt, hogyan itten mitten adnak szabájos körülmények alatta, kinem szarjale? Vót egy stikkmagazin anno. Belekufircoltam egy-két órát, oszt semmi orga(ni)zmus, mer' sz@rtak az egészre!?
Téged meg lerongyollak a halálba, ha lenyomom 1v1 előtt a neked tartogatott 67-es aszút. (Az barátok közt is öregebb nálad. :p)
/Tovább nem feszítem a húrt, bár valahol a sublótban ottlapul az életbiztosítás. :)/

Felhasználó
10 éve
Ó hogy aza.... egyszer úgy megfoglak verni ezért te mocsok.. :D
Bétbauzütőt vigyél, hátha megdobál pedállal.

Moderátor
10 éve
ha vannak a játékban campEREK, akkor aranyerek mikor lesznek?
Majd ha berakják metál lédit. Ezüst haj, ólom láb, arany ér.

Felhasználó
10 éve
Igaza van Dolan-nak.:P ;)
avatar.jpg
«1...380381382383384...681»