«1...379380381382383...681» Új üzenet

Moderátor
10 éve
Linkeld már az oldalt légyszíves. :DD
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
10 éve
Trebről sokáig azt hittem, hogy troll. Utána azt gondoltam, hogy ripacs. Később felvetődött bennem, hogy zanzás. Az a felismerés is kerülgetett, hogy esetleg hülye. Azonban kénytelen voltam magamba nézni, és rájöttem, hogy én vagyok idióta, hogy egyáltalán szóba állok vele. Örömmel tölt el, hogy néhányan közösséget vállaltok velem Isten állatkertjében. :)
kléni! Nálunk sürgős felvétel van agysebészi állásra.

Felhasználó
10 éve
[quote [Head][Shot]*|Általános|Offtopic|42482] Neked sem valami fényes, de menj vissza a Treborida accodba, mert annak még a neve is jobb. -.-[/quote]

Köszönjük szépen, HeadShot e csodás "beszólásod". Kivívtad az elismerésem, hogy milyen látványosan árad belőled az intelligencia

Legutóbb szerkesztve Snake-Charmer által


Felhasználó
10 éve
Már a kezdetektől fogva látszik, hogy az értelmessége olyan szinteket ér el, hogy azt halandó ember nem értheti. Én is szeretnék ilyen szellemi magaslatra jutni, de ez örök álom marad számomra.
cooltext1161798912_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
10 éve
És ezt miért ide teszed ki? Nemértem.
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
Ó hogy aza.... egyszer úgy megfoglak verni ezért te mocsok.. :D

Felhasználó
10 éve
Vigyázz Treb, jön Sunny! :P ;D
avatar.jpg

Felhasználó
10 éve
Sunny, az vasládákat emelget, félnék tőle...
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
Én félek is tőle :S
avatar.jpg

Felhasználó
10 éve
Sünitől én is félek.:S Keménycsajám :DDDDDDDDD
♥.!
«1...379380381382383...681»